Kráľovská mamina ako ste ju ešte nevideli! Zverejnili nové fotografie Kate, opäť sa priblížila obyčajným ženám

Foto: Instagram (kensingtonroyal)

Kráľovská rodina nezaháľa napriek karanténe. Napriek tomu, že každý jeden z nás práve neprežíva to najlepšie obdobie v živote, každý z nás musí niečo robiť, aby sa cítil dobre.

Týka sa to aj členov kráľovskej rodiny. O vojvodkyni Kate je známe, že veľmi rada trávi čas vonku a vedie k tomu aj svoje deti. Ako však informuje portál People, zdá sa, že sa nebojí zašpiniť si ruky. Manželka princa Williama je vášnivá záhradníčka. Kensingtonský palác na svojom Instagrame zverejnil fotografiu, na ktorej počas inštalácie špeciálnej výstavy v Chelsea podáva kvetináče.

Nebojí sa žiadnej práce

38-ročná vojvodkyňa si natiahla rukavice a spolu s ďalšími osobami pomáhala pripraviť minuloročný festival. Tento rok bol festival kvôli koronavírusu zrušený, no veria tomu, že sa ho opäť zúčastnia budúci rok. Mama troch detí vytvorila s odborníkmi na záhradníctvo, medzi inými aj Andrée Davies, záhradu s motívom Návrat do prírody. Koncept ďalej prebrali na ďalšie miesta, Hamptom Court Palace a Park Royal Horicultural Society vo Wisley, Surrey. Práve tam je väčšia verzia pre rodiny.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Duke and Duchess of Cambridge (@kensingtonroyal),

V záhrade sa môžu hrať deti

Túto záhradu mohli využívať deti Kate a Williama, princ George, princezná Charlotte a princ Louis predtým, než sa do nej nahrnuli davy. Bola zriadená s cieľom upozorniť na kampaň a podporu toho, aby sa deti hrali vonku a ocenili prírodu a prínosy pre duševné a fyzické zdravie. „Skutočne cítim, že príroda a interaktivita vonku majú obrovské výhody pre našu fyzickú a duševnú pohodu, najmä pre malé deti,“ uviedla v čase otvorenia Kate. „Naozaj dúfam, že tento les, ktorý sme spolu vytvorili, skutočne inšpiruje rodiny deti a skupiny, aby vyšli von, užívali si prírodu a vonku strávili spolu kvalitný čas.“

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Duke and Duchess of Cambridge (@kensingtonroyal),

Oslava sa kvôli koronavírusu nekoná

Kráľovská rodina zdieľala niekoľko obľúbených kvetov, ktoré chceli tento rok doniesť na oslavu, ktorá sa v dôsledku koronavírusu nekoná. Chelsea Flower Show bude nakoniec online. Kráľovná zdieľala konvalinku, ktorá rástla v záhradách Buckinghamského paláca, zatiaľ čo jej syn a dedič, 71-ročný princ Charles, ktorý je zanieteným záhradníkom, vybral rastlinu delfínia, ktorá je v modrej, fialovej a ružovej farbe.

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: