Kráľovská rodina potvrdila termín narodenia tretieho potomka princa Williama a vojvodkyne Kate. Dieťa by sa malo narodiť budúci rok v …

Monizz Ešte viac

Celý svet na čele s Veľkou Britániou počítal a špekuloval, v ktorom mesiaci by vojvodkyňa Catherine mohla byť, keď ju prepadli nevoľnosti, pre ktoré sa nemohla ukazovať na verejnosti. Kensingtonský palác špekulácie konečne potvrdil a prezradil aj plánovaný termín pôrodu.

View this post on Instagram

💙

A post shared by Kate Middleton (@katemiddletonphotos) on

Tretie kráľovské dieťatko by sa malo podľa oficiálneho vyhlásenia Kensingtonského paláca narodiť už v apríli 2018. Prehlásenie vypustila rodina médiám v čase, keď sa potvrdilo, že vojvodkyňa z Cambridge sa k manželovi pripojí pri zámorskej návšteve Škandinávie začiatkom budúceho roka.

V tom čase už bude mať Catherine prinajmenšom polovicu tehotenstva za sebou.

Predpovede sa naplnili

Dátum pôrodu, ktorý vyšiel na apríl budúceho roka, potvrdzuje predpovede Angličanov. Britský národ tipoval, že vojvodkyňa by mohla tretieho kráľovského potomka priviesť na svet na jar, čo je dobrým znamením. Zároveň so zverejnením termínom však začala nová vlna špekulácii, ktorá hovorí o tom, že dieťa by sa tak mohlo narodiť aj v deň narodenín samotnej kráľovnej Alžbety. Tá sa narodila 21. apríla 1926. Ako inak, Briti už horlivo začínajú uzatvárať stávky.

Na nedávnej dobročinnej udalosti princ William horlivo potvrdzoval, že jeho manželka čaká dieťa. Ešte pred niekoľkými týždňami sa o tejto téme s novinármi rezolútne odmietal baviť. Spôsobené to bolo pravdepodobne faktom, že o Katinom tehotenstve sa verejnosť chtiac-nechtiac musela dozvedieť ešte skôr než uplynul rizikový prvý trimester. Ten má však princova manželka úspešne za sebou, a tak neostáva rodine nič iné, iba sa z radostnej noviny tešiť spolu s celým národom.

Počas poslednej charitatívnej akcie v Spitalfields Crypt Trust, na ktorej sa po dlhšej odmlke ukázala aj samotná vojvodkyňa, sa spoločne s manželom prihovorili známej pôrodnej asistentke. Tej princ blahoželal k narodeninám s povestným humorom: „Všetko najlepšie, možno sa najbližšie uvidíme skôr ako si myslíš.“

Kráľovskej rodine momentálne naozaj neostáva iné než sa tešiť a my im držíme palce, aby všetko dopadlo tak, ako má.

Pozri aj: Invázia lienok už aj na Slovensku! Dávajte si pozor, varujú odborníci. V nemocnici skončil už aj statný chlap!

zdroj: babskeveci.sk (M)

0
Komentovať (0)