Ktoré slávne osobnosti zomrú tento rok? Morbídna stránka, ktorá správne predpovedala 17 úmrtí v roku 2017, zverejnila aktuálny zoznam

Lucia Mužlová Ešte viac

Táto stránka, ktorá nesie veľmi príznačný názov, Deathlist, je tu už od roku 1987. A počas celej éry svojho pôsobenia má len jeden cieľ. Na každý rok vznesie niekoľko odhadov, konkrétne 50, toho kto má tento rok zomrieť. Podmienkou je, aby to bola celebrita slávna minimálne natoľko, že sa o jej úmrtí bude písať v tlači. Už vám behá z toho mráz po chrbte?

Nuž, odhadovať smrť celebrít je zvláštny koníček, no napodiv nie až tak netradičný. Nepríjemnejšie to začína byť v momente, kedy začínajú byť tieto predpovede pravdivé. Minulý rok sa potvrdilo 17 predpovedí z 50, ale samozrejme ide len o odhad, žiadny okultizmus ani veštectvo. A takýto odhad má veľkú šancu byť pravdivým, keď si na hľadáčik vezmete človeka, ktorého vek sa šplhá na trojciferné číslo.

Cementery

Stránka tvrdí, že ich predpovede vypracováva výbor expertov. Nuž, o tom si každý môže pomyslieť svoje a sme si istí, že si aj myslí. Na rok 2017 Deathlist predpovedal napríklad smrť zakladateľa časopisu Playboy, Hugha Hefnera.

Avšak v jeho prípade asi neboli jediní, vzhľadom k Hefnerovmu niekdajšiemu hedonickému životu a úctyhodnému veku. Tento rok stránka očakáva ďalšie úmrtia, avšak pri tak významných menách, aké si zvolili tento rok, dúfame, že sa jej úspešnosť zníži.

View this post on Instagram

Easter throwback 🐰 #flashbackfriday

A post shared by Hugh Hefner (@hughhefner) on

Na rok 2018 si teda Deathlist brúsi zuby na gitaristu z Rolling Stones Rona Wooda, profesora Stephna Hawkinga či herečku June Brown. Tiež sa tu objavili mená ako Dick Van Dyke a Prince Philip. Rok 2016 nás tiež ukrátil o veľké množstvo známych mien, ako napríklad David Bowie, Muhammad Ali, Alan Rickman, Prince, George Michael alebo hviezda Star Wars Carrie Fisher. Stránke sa podarilo uhádnuť 12 z nich a medzi nimi bol aj zmieňovaný Ali či Fidel Castro.

Deathlist sa však doposiaľ nestretol s pochopením a niet sa čomu čudovať. Samozrejme, že má svojich priaznivcov, no do zubov si berú najmä britské médiá, ktorým sa nepáči, že stránka je neúctivá k rodinám zosnulých a tiež vzbudzuje veľkú mieru zlosti či už u fanúšikov alebo u samotných celebrít.

Pozri aj: Najpopulárnejšie tehotenstvá! Tieto ženy sú ostro sledované a stanú sa mamičkami v roku 2018

zdroj: babskeveci.sk, unilad.co.uk

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: