Ktoré slávne osobnosti zomrú v roku 2019? Morbídna stránka, ktorej vyšlo minulý rok 12 predpovedí úmrtí celebrít, zverejnila zoznam

Lucia Mužlová Ešte viac

Je morbídna, neúctivá a temná, no stránka Death List sa napriek tomu teší veľkej popularite. Aj tento rok stránka zverejnila mená celebrít, ktoré by mali podľa predpokladov umrieť. Každý rok predpovedá úmrtie päťdesiatich celebrít. Rok 2017 bol pritom pre stránku „najúspešnejší,“ pretože vtedy sa im správne podarilo predpovedať až 17 úmrtí.

Minulý rok boli medzi ich správnymi tipmi mená ako Stephen Hawking či Stan Lee. Než vás začne mraziť, je nutné podotknúť, že nejde o žiadny typ okultných vied, ale len čistý odhad. Stránka má pre svojich kandidátov dokonca vytvorené aj pravidlá. Každý „kandidát na úmrtie“ musí byť natoľko slávny, aby bola jeho či jej smrť publikovaná v britských médiách.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @czenglishteacher on

Aký je zoznam tento rok? Nájdete tu mená ako Kirk Douglas, princ Philip, manžel kráľovenej Alžbety alebo spisovateľ Herman Wouk. Ďalšie mená ako aj viac informácií sa dočítate tu. 

Celý zoznam si môžete pozrieť na oficiálnej stránke Death Listu.

0
Komentovať (0)