Tieto 3 znamenia HOROSKOPU, majú tie najlepšie vzťahy s partnermi a tu sú dôvody. Nájdete sa medzi nimi?

Foto: unsplash

Mnohí im neveria, iní zase čítajú všetky horoskopy a nedajú na ne dopustiť. Ak patríte do druhej skupiny a veríte, že postavenie planét podľa vášho dátumu a času narodenia vás môže ovplyvniť, tak sa možno dozviete nové informácie.

Foto: unsplash

My ženy patríme medzi komplikovanejšie osobnosti a niekedy je umenie sa v nás vyznať. Samozrejme, že nie všetko, čo sa okolo nás deje a na našich blízkych môže pôsobiť negatívne, tak aj skutočne je, no jednoducho nás, predovšetkým partner, musí dokonale poznať a vedieť, ako to myslíme.

Čo si však o tom myslia hviezdy a ktoré ženy sú pre mužov skutočne výhrou?

12. Škorpión

Posledné miesto obsadili ženy Škorpiónky, ktoré síce sú veľmi atraktívne a inteligentné, no ich partner má niekedy pocit, že sa pri nich nedokáže poriadne ani nadýchnuť. Tieto ženy preto radšej vyhľadávajú len krátkodobé vzťahy, aby sa svojmu partnerovi nemuseli príliš podriaďovať.

11. Ryby

Toto znamenie patrí medzi tie lepšie, no bohužiaľ, ženy zvyknú byť dosť náladové. Pokiaľ sa dobre vyspia, partnerovi by zniesli aj modré z neba a stávajú sa z nich dokonalé ženy, no akonáhle sa ich nálada pokazí, dokážu byť poriadne nepríjemné, čo neprospieva žiadnemu vzťahu.

10. Lev

Ženy Levice majú ten problém, že pre nich žiadny muž nie je dostatočne dobrý. Zakaždým chcú viac a ich prehnané požiadavky sa stávajú neúnosné. Na druhej strane si k sebe len tak niekeho nepustia, preto ak sa skutočne zamiluje, môžete si byť jej citmi istý.

Foto: pixabay.com

9. Strelec

Tieto ženy, bohužiaľ, nepoznajú slovo kompromis a preto si muž musí hneď od začiatku vzťahu zvykať na to, že všetko bude podľa nej. Práve toto je jedným z dôvodov, prečo Strelkyne až tak úspešné vo vzťahoch nie sú.

8. Blíženci

Ženy narodené v tomto znamení majú výborný zmysel pre detaily a dokonca dokážu odhaliť aj lži, či zavádzanie. Práve preto sa im neoplatí klamať, lebo vás určite prekuknú. Ak je však partner rovnako nastavený ako jeho vyvolená, vzťah im bude veľmi dobre fungovať.

7. Baran

Pre toto znamenie je charakteristická ich tvrdohlavosť, ale aj vysoké sebavedomie. Práve preto ich dokáže nahnevať akákoľvek kritika a svoju zlosť dajú aj patrične najavo. Partnera sa však nesnažia prevychovať a vzťah s nimi preto nie je až takou veľkou katastrofou.

Foto: pixabay.com

6. Váhy

Váhy sú skutočne dobrými partnerkami, manželkami, ale aj matkami. Jediné, čo patrí medzi ich negatíva je, že pokiaľ ich nahneváte, reagujú dosť výbušne a podráždene, čo môže priniesť do vzťahu dusnú atmosféru.

5. Panna

Výbornou vlastnosťou žien narodených v tomto znamení je, že si dokážu vypočuť problémy iných a poradiť im, a čo je najdôležitejšie, nikoho nesúdia. Občas sú tvrdohlavé a vždy si stoja za svojou pravdou.

4. Býk

Tieto ženy sú na seba niekedy až príliš prísne a chcú byť za každú cenu úspešné. O to isté sa snažia aj u svojho partnera, no niekedy to preháňajú a kvôli kariére zabúdajú na svoj osobný život.

3. Kozorožec

V živote chcú byť predovšetkým šťastné a preto sa môže miestami zdať, že skáču od jedného muža k druhému. Ony však len hľadajú toho ideálneho partnera, ktorého keď nájdu, stane sa pre nich úplne všetkým.

Foto: pixabay.com

2. Vodnár

Ich veľkou výhodou je, že každý problém dokážu s partnerom prebrať v pokoji a bez hádok. Okrem toho sú veľmi ženské s príjemným vystupovaním a vedia robiť aj kompromisy, ktoré sú vo vzťahu veľmi dôležité.

1. Rak

Najlepšou partnerkou sa stáva Račica, ktorá si mimoriadne rozumie so svojím vyvoleným, je výbornou matkou, ale aj žienkou domácou. Nikdy nekoná unáhlene, všetko si dôkladne premyslí a až potom povie svoj názor. V žiadnom prípade nechce meniť ani svojho partnera a berie ho takého aký je.

 oroscopo.virgilio.it
3
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: