Ktoré znamenie zverokruhu má najväčšie nedostatky? Ryby len veľmi ťažko odpúšťajú a Rak je zaslepený láskou

Monizz Charakteristika znamení

Znamenia zverokruhu ovplyvňujú v nás toľko, koľko si často ani sami nie sme ochotní pripustiť. Aj s tým sa však dá pracovať, len sa treba dobre poznať a vedieť si pripustiť aj nedostatky. Otestujte svoje znamenie a zistite, či náhodou svojej polovičke nerobíte zo života poriadne peklo.

pixabay.com

Baran

Barani musia byť vždy na prvom mieste, neznášajú lži a pokrytectvo, ale len ak tieto vlastnosti niekto uplatňuje smerom k nim. Sami vedia celkom slušne klamať a niekedy im nie je cudzie ani prevracanie plášťov. Mnohokrát vyjadrujú svoj názor ostentatívnejšie než je potrebné. Nedôvera a pocit neistoty je presne to, čo baran vzbudzuje u svojho partnera. Je dôležité sa mu otvoriť a neutekať pred problémami, priznať si vlastné nedostatky a skúsiť zakaždým začať odznova. A okrem toho sa aj naučiť hovoriť slovíčko prepáč.

pixabay.com

Býk

Býk túži po rodinnom šťastí a pokoji, po zdravom vzťahu a životnej harmónii. Je rád, keď veci vychádzajú podľa jeho predstáv a ani najmenej o sebe nepochybuje. O kom však pochybuje, je jeho partner, ktorého neustále podozrieva, kontroluje a má tendenciu byť rodinným detektívom. Všetko príliš analyzuje a žiarlivostnú alebo zlostnú scénu vie vytvoriť z každej maličkosti. Niekedy by bolo treba trochu kyslíka, nádych a výdych. Ostražitosť je na mieste, ale naozaj len tam, kde ju treba. Je potrebné nechať partnera voľné dýchať.

pixabay.com

Blíženci

Blíženci sú od prírody prelietaví, nezávislí a žiarliví. Nič neospravedlňujú, ak majú len tieň podozrenia. Krik a hádku vyvolávajú aj za najmenšie maličkosti, sú zvedaví a dychtiví, niekedy sa príliš starajú a púšťajú uzdu svojej predstavivosti. Nevedia odpúšťať a hnev alebo krivda v ich srdci ostáva celé roky. Donekonečna hľadajú dôkazy o nevere, a to dokonca aj vtedy, keď v kútiku duše sami vedia, že je to len ich výplod fantázie. Blíženci rozruch vo vzťahu akosi potrebujú, no bolo by treba ubrať, pretože aj toho najsubmisívnejšieho partnera raz môže trpezlivosť a láska prejsť.

pixabay.com

Rak

Rak je znamenie, ktoré len veľmi zriedka niečo rozruší, pretože v partnerstve sú zaslepení láskou. Problém nastáva, keď si rak pomýli lásku s niečím iným, čo sa stáva pomerne často. Aj to je dôvod, prečo majú ľudia narodení v tomto znamení tak často problémy vo vzťahoch a cítia sa nenaplnení. Sú takí oddaní, že si neveru ani len nevedia predstaviť, aj keď ju majú rovno pod nosom. Ak sa dozvedia o zrade, nevedia odpustiť. Ostávajú dlho zranení a trpkú pachuť si vybíjajú na nevinných zlosťou a zlomyseľnosťou, ktorú si vôbec nezaslúžia.

pixabay.com

Lev

Levy sú pyšní, a preto sú aj žiarliví. Ovláda ich strach zo straty a príšerný, priam neznesiteľný pocit, že ich partner ich raz nebude dostatočne milovať, rešpektovať a uctievať. Poníženie je pre nich najväčšou potupou, a ak lev doma kričí, nie je to kvôli stratenej láske, ale kvôli neuveriteľnej bezmocnosti. Levy očakávajú veľa a za veľa sa vedia aj štedro odmeniť. V partnerstve to s nimi nie je ľahké, no s inými znameniami je to oveľa ťažšie.

pixabay.com

Panna

Ľudia narodení v tomto znamení nie sú ani tak žiarliví ako radi spôsobujú pocit žiarlivosti. Radi dominujú a svoju silu si dokazujú práve týmto nemilým spôsobom. Potrebujú mať nad partnerom totálnu kontrolu a nezaoberajú sa jeho pocitmi. Dôležité sú len ich pocity, ktoré partnera často vedú k frustrácii, podvádzaniu alebo aj prehnanému strachu. Vzťah medzi pannou a akýmkoľvek iným znamením je vždy poznačený dramatickosťou a len ťažko to zmeniť. Niekedy by bolo možno fajn pouvažovať nad tým, či by sa hranica egoizmu nemala trochu znížiť. Prospelo by to nielen vzťahom.

pixabay.com

Váhy

Váhy sú oddané a milujúce, nie sú žiarlivé a pre lásku sú ochotné podstúpiť aj tie najväčšie obete. Problém však nastáva, keď sa dozvedia o klamstve, podvode alebo o obyčajnom zneužití ich tolerancie a dobroty. Vtedy nikto nevie predvídať, čo váhy urobia a ako sa zachovajú vo vzťahu k partnerovi. Ich hnev a vybičovaná zlosť sa môžu premeniť na niečo nebezpečné, preto je dobré váhy nenaštvať. To spravidla nie je veľmi ťažké, no obozretnosti nikdy nie je dosť.

pixabay.com

Škorpión

Škorpióny majú teda k tolerancii veľmi ďaleko. Žiarlia a hnevajú sa na všetko, čo ich prevyšuje. K svojmu partnerovi nie sú veľmi príjemní a často ho ťažkou povahou privádzajú do šialenstva. Sú veľmi citliví a ťažko obmedzujú a kontrolujú svoje emócie. Pozor, škorpióny však nie sú zlé znamenie a túžia po láske a harmónii. Ibaže ich povaha im buduje značné bariéry, ktoré prekonávajú ťažšie než mnohé iné znamenia.

pixabay.com

Strelec

Strelci sú ako partneri celkom bezproblémoví, žiarlivosť je u nich tabu a veľmi ľahko ich podvediete. Najskôr si nič nevšimnú, keď však na podraz prídu, je zle. Bolí ich vlastná pýcha, sebavedomia majú vyše hlavy, preto si myslia, že sú v istom zmysle neporaziteľní. Hold, v prípade strelcov je problém opačný ako u iných znamení – okamžite začnú situáciu racionálne riešiť, obhajovať a objasňovať a z komplikovanej situácie sa snažia vyťažiť to najlepšie.

pixabay.com

Kozorožec

Kozorožce sú rozvážne a nikdy nezabúdajú. Ťažko odpúšťajú a negatívne skúsenosti zo vzťahu ich vedia ovplyvniť na dlhé roky. Nie sú žiarliví a sú pomerne tolerantní partneri, vyžadujú však istú dávku slobody, a aj rešpektu. Nebudú vyšetrovať žiadne problémy, nebudú sa zaoberať dobrodružstvami a excesmi svojho partnera. So vztýčenou hlavou idú ďalej a len potichu si dávajú pozor. Sú to veľmi vznešení ľudia, ktorých len tak niečo nepoloží.

pixabay.com

Vodnár

Vzdušní a prelietaví Vodnári sú veľmi zvláštni, pretože svoje pocity radi skrývajú. Neukážu hnev, žiarlivosť, smútok, jednoducho si urobia masku a idú ďalej. Pre partnerský zväzok je to pomerne ťažká skúška, v ktorej nie každý obstojí. Život s Vodnárom je mnohokrát veľmi komplikovaný, pretože sa nikdy celkom neotvorí a radšej je ticho, v tom lepšom prípade prehovorí niečo sarkastické. Nehľadajú dôvody a príčiny, snažia sa na všetko zlé zabudnúť a odpustiť. Ak je ich pýcha príliš ranená, vzťah okamžite ukončia.

pixabay.com

Ryby

Ryby ťažko odpúšťajú, neznesú pocit zrady, nelásky a nepozornosti. Pre svojho partnera musia byť jediné na svete, donekonečna utvrdzované vo svojej dokonalosti a vo vzťahu žiadajú neraz príliš veľa. Presne preto sú ryby ťažkým partnerom do života. Ich pýcha je navonok ukrytá, no vo vnútri príliš silná a spozná ju len ten, kto s ňou príde do najbližšieho kontaktu, teda zvyčajne partner. Pozor na ryby, odpustenie nie je ich silnou stránkou, silnejšou je pomsta.

Pozri aj: TEST: Pozrite sa na obrázok a vyberte postavu, ktorá má podľa vás najmenej rokov. Váš výber o vás prezrádza toto!

zdroj: babskeveci.sk (M)

2
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: