Ku kaderníčke prišla s obrázkom, ako chce po strihaní a farbení vyzerať. Toto je 30 najlepších farebných možností pre brunetky, blondínky a aj ryšavky!


Dokonca aj psychológovia tvrdia, že keď žena zmení farbu a strih vlasov, pomáha jej to cítiť sa istejšie, žensky a jednoducho krajšie. Potom tak vplýva aj na svoje okolie. My ženy sme už raz také. Meníme vlasy, keď chceme zmeniť nás život. A leto je ideálny čas na zmenu.

Každý rok sa objavujú nové trendy vo farbení vlasov a účel je vždy jasný. Vyzerať mladšie, elegantne a krajšie. Ak sa zveríte do rúk šikovnej kaderníčke, môže na vašej hlave vykúzliť naozaj zázraky. Keď som bola ešte malá, často som si v kaderníctve prezerala časopisy, vybrala si modelku, ktorá sa mi páčila najviac a kaderníčke som povedala, že takto chcem po zmene vyzerať. Samozrejme, keďže som bola ešte malá, nie vždy to bolo možné. Dnes, ako dospelá žena viem, že možné je všetko a tu je dôkaz! Či už ste brunetka, blondína alebo ryšavka, vaša koruna krásy môže vyzerať naozaj dokonalo.

Pozri aj: V šatách k vode nechodia! Takéto „kráľovské plavky“ nosia oblečené najslávnejšie princezné na pláž!

zdroj: babskeveci.sk (Lucia M.), takprosto.cc


Komentáre

komentárov

'); // za telo článku vlož sitelement zónu //content_block.insertAdjacentHTML('afterend',''); // zavolaj sitelement async script //(function(d, t) { var g = d.createElement(t), s = d.getElementsByTagName(t)[0]; g.src = 'https://ad.sitelement.sk/www/delivery/asyncjs.php'; s.parentNode.insertBefore(g, s);}(document, 'script')); }]); _adform.push([vastOrPmpId+'.pmp.success', function() { // použi na testovanie //console.log('great success!'); }]); _adform.push([vastOrPmpId+ '.ad.ready', function() { // použi na testovanie //console.log('ad is ready'); }]); })(window, document, (Adform = window.Adform || {}));