Kuriér v Bratislave dodávkou narážal mužovi do chrbta a kričal, aby si pohol. Všetko sledovala žena s kočíkom

Kristína Hagarová Ešte viac

Foto: So súhlasom Nekŕmte nás odpadom

Ľuďom na celom svete chýba empatia. Niekedy to však prerastie až do extrému. Každý môže mať zlý deň, no to nikomu nedáva právo správať sa k druhým ľuďom odporne a bezohľadne.

Facebooková stránka Nekŕmte nás odpadom nedávno informovala o šialenom kuriérovi, ktorý svojou dodávkou narážal na chodníku do chrbta pánovi, ktorý kráčal pred ním. Hovoril mu, aby si pohol, potom pridal a zrazil ho. Ako už stránka medzitým informovala, celý prípad už rieši polícia, ktorá pozná aj identitu vodiča.

Status bol AKTUALIZOVANÝ k včerajšiemu dňu ku 20:22. Nájdete ho na tomto odkaze.

“Keď som dnes cca o 10.40h bola na prechádzke s dieťaťom v kočíku na ulici Líščie Nivy 21 v Bratislave, videla som, ako na druhej strane chodníka išiel pán a za ním kuriér v dodávke. Kuriér tomuto pánovi narážal do chrbta dodávkou (aby si pán na chodníku pohol, pričom išiel bežným krokom). Keď sa pán otočil, že čo to má znamenať kuriér v dodávke pridal a do pána narazil a zrazil ho (nespadol na zem, našťastie). Vtom začal pán po ňom kričať a volal okoloidúcich, či to videli. Žiaľ, naša krásna ľudskosť sa ,,nevytráca” a ľudia, ktorí boli tiež priamymi svedkami, pokrútili iba hlavou a išli si po svojom.”

Foto: Facebook Nekŕmte nás odpadom

Nebezpečný kuriér

“Keď videl kuriér, že na neho začal pán, ktorého zrazil, kričať, agresívne vystúpil z auta a začal kričať na chodcu. Vtom som prešla z druhej strany chodníka, aby som potvrdila, že som celý incident videla a na základe ŠPZ (DS 423 GH) to budem riešiť, aby sa to dostalo kompetentnému zamestnávateľovi. Kuriér na mňa kričal, že on má povolenie stáť na chodníku. Pán kuriér si mýli dojmy s pojmami, pretože stáť na chodníku a zrážať ľudí, lebo on ide, veď ma papier, že môže stáť na chodníku, je sakra veľký rozdiel.”

Nadávky a drzosť

“Kuriér mi začal nepekne nadávať a vyhrážal sa, že budem mať problém. Keď som povedala, že zavolám políciu, opäť bol jeho argument, že kľudne, že má papier stáť na chodníku. Avšak, keď som mu povedala, že mam celú situáciu natočenú, sadol do auta a veľkou rýchlosťou odišiel preč, samozrejme sprevádzajúc nadávkami na moju osobu. V skutočnosti žiaľ nemám incident natočený, stihla som urobiť dve fotky, kde je vidieť ŠPZ (DS 423 GH) a odkaz pre mňa.”

Foto: Facebook Nekŕmte nás odpadom

Prosba o pomoc

“Celú situáciu videli aj robotníci, ktorí pracujú na Líščích Nivách 21, videla som, že aj oni si to fotili/natáčali a povedali mi akurát, že to bol poriadny agresor. Prosím vás teda o zdieľanie, možno sa to dostane aj k tomu pánovi, ktorého zrazil, pretože som ochotná ísť s ním na políciu ako svedok. A hlavne verím, že sa to dostane do rúk majiteľovi kuriérskej služby, aby vedel, akého nebezpečného človeka zamestnáva. Ďakujem.”

Celý príspevok si už vyslúžil tisíce zdieľaní a stovky komentárov, kde sú ľudia nad správaním tohto muža naozaj pohoršení. Ďalší však obdivujú konanie ženy, ktorá neváhala a snažila sa celú situáciu vyriešiť. Ostatní zdieľali niektoré zlé zážitky s kuriérmi, no zhodli sa na tom, že toto už bolo skutočne viac ako cez čiaru.

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: