Kvetka Horváthová, Andrea Verešová či Lucid sú hrdými maminami. Takto vyzerajú ich milované deti

Lucia Horáková Ešte viac

Deti sú tou najväčšou radosťou, aká nás v živote môže stretnúť, čo potvrdia všetky  mamičky, vrátane tých celebritných, ktoré sa okrem dobre rozbehnutej kariéry a pracovných povinností, venujú aj svojím malý ratolestiam.

Niektoré známe dámy sa rozhodli, že fotky svojich detí na sociálne siete pridávať nebudú a tak sú fanúšikovia ukrátení o takéto milé zábery, no našťastie sú aj také, ktoré s týmto nemajú najmenší problém. Svojimi naväčšími pokladmi sa kedykoľvek pochvália aj pred sledovateľmi, čím si získavajú stále väčšie sympatie v ich očiach.

Zlatica Puškárová, Barbora Švidraňová či Barbara Heribanová, to sú len niektoré, ktoré sa tešia z úlohy mamy a rodičovstvo si uživajú na maximum. Pozrite, ako im to so svojimi detičkami pristane.

Zlatica Puškárová a Patrik Švajda

Barbora Švidraňová

Babsy Heribanová

View this post on Instagram

Takto pred rokom sme s @dodascruise celí prestrašení utekali do pôrodnice, všetko išlo tak rýchlo, až som si chvíľkami myslela, že porodím vo výťahu ružinovskej nemocnice niekde medzi 6. a 7. poschodím. Nakoniec všetko dobre dopadlo a naša dcéruška zazrela svetlo sveta v totálnom kľude a harmónii. Na sálu ma prišla pozrieť celá rodina, moji rodičia, Dodovi rodičia aj švagrovci Judi s Michalom. Bola krásna teplá sobota a mne sa po lícach kotúľali krokodílie slzy šťastia. Izabela nám do života doniesla toľko lásky a radosti ❤️Som trošku senti-menti, ale každá mama vie, že prvé narodeniny dieťaťa sú fakt niečím “special”. #bdaygirl

A post shared by Barbara Jagusak (Heribanova) (@babsyheriban) on

Lucia Lucid Sládečková

View this post on Instagram

Ty mojaaaa 🐿 najmilsia 💗

A post shared by Lydia Sládečková (@lucidloveslydia) on

Kvetka Horváthová

Dara Rolins

Dominika Mirgová

Mária Čírová

Andrea Verešová

Miriam Kalisová

Barbora Rakovská

View this post on Instagram

Moja ❤️ #Amia

A post shared by Barbora Krajčírová (@barbora.krajcirova) on

Lucy

0
Komentovať (0)