Aj takto niekedy vyzerala známa markizáčka Kvetka Horváthová. Na tejto fotke s kilami navyše by ste ju nespoznali

Lucia Horáková Ešte viac

Kvetka Horváthová patrí medzi dlhoročné stálice televízie Markíza, v ktorej už niekoľko rokov moderuje Teleráno, no vidieť sme ju mohli aj ako moderátorku reality šou Farma. Jej príjemné vystupovaniu ju stavia do pozície jednej z najsympatickejších moderátoriek televízie.

Kvetka (41) sa na televíznych obrazovkách objavila už ako 18-ročná v relácii Slovenskej televízie Crn-crn, neskôr prešla do Markízy. Práve tu sa jej kariéra skvele rozbehla a dnes ju právom môžeme označiť za jednu z najlepších moderátoriek súčasnosti, ktorú okrem toho miluje aj veľké množstvo divákov.

Sympatickej moderátorke sa v roku 2008 narodila dcérka Paulínka a práve počas tehotenstva výrazne pribrala. Kvetka si na toto obdobie zaspomínala pred nejakým časom, kedy na sociálnu sieť pridala fotku, ako kedysi vyzerala. Bacuľatú, s kilami navyše by ste ju takmer ani nespoznali.

„Počas tehotenstva sa mi podarilo pribrať takmer 40 kg. Pomalými, postupnými krôčikmi, úpravou stravy a cvičením, pevnou vôľou a podporou najbližších som to dala,“ napísala Kvetka k fotke na Instagrame, čím chcela poukázať na to, že pokiaľ človek skutočne niečo chce, tak sa mu to aj podarí.

Nikdy preto nie je neskoro začať so svojou postavou niečo robiť a splniť si tak sen o svojom vysnívanom tele. Kvetka a aj mnoho iných žien, sú toho jasným príkladom.

Pozri aj: Ako vyzerá Andrea z Najväčšieho víťaza niekoľko mesiacov po skončení šou? Aktuálne fotky hovoria za všetko

Lucy

0
Komentovať (0)