Kvôli demencii sa presťahoval do domova, manželka to bez neho nevydržala. Takto vyzerá láska aj po 71 rokoch manželstva

Kristína Hagarová Ešte viac

Reprofoto: TikTok (livchapmanx0)

Asi neexistuje nikto z nás, kto by nechcel zažiť lásku na celý život. V konečnom dôsledku si takmer každý z nás želá len mať šťastný a plnohodnotný vzťah. 

Preto, keď ho už raz máte, určite sa ho nepustite a urobte všetko preto, aby ste si ho udržali. Portál Unilad informoval o nádhernom príbehu dvojice, ktorá je spolu už 71 rokov. 96-ročný Kenneth Meredith trpí demenciou a keď sa jeho zdravotný stav zhoršil, presťahoval sa do opatrovateľského domova sám. Jeho 91-ročná manželka Betty však zistila, že bez svojho manžela nedokáže byť a rozhodla sa, že sa presťahuje za ním.

Rozhodla sa prísť za ním

Rozhodla sa, že ho prekvapí. V snahe ešte viac ozvláštniť stretnutie, zorganizovali sestry v Birminghame vo Veľkej Británii pre nich dvoch malú párty s balónmi a hudbou. Sú manželmi 71 rokov a kým sa konečne opäť videli, musela sa Betty na týždeň izolovať. Ich 23-ročná pravnučka Charlotte Chapman povedala: “Môj starý otec má demenciu a pred piatimi týždňami odišiel do domova. Babka však nemohla žiť bez neho a rozhodla sa, že sa tam presťahuje tiež… Teraz môžu byť spolu navždy.”

Zatiaľ, čo Kenneth trpí demenciou, po úmrtí ich dcéry sa zhoršilo aj Bettyne zdravie. “Bolo také krásne ich znova vidieť spolu. Bolo to úžasné a také zvláštne,” povedala Charlotte. Celé stretnutie dokonca zaznamenali aj na video, ktoré sa, samozrejme, stalo takmer okamžite virálne.

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: