Takmer 50-ročná spevácka ikona Kylie Minogue to povedala na rovinu! Toto je dôvod, prečo nikdy nebude mať deti

Lucia Mužlová Ešte viac

Mnohí ju obdivujú a milujú jej tvorbu. Niektorí na jej hudbe dokonca vyrastali. Austrálska speváčka Kylie Minogue môže ísť príkladom všetkým začínajúcim speváckym hviezdam. Jej kariéra odštartovala v polovici 80. rokov a slávna je doteraz. Ako 19-ročná naspievala pieseň I Should Be So Lucky a tá ju vystrelila na prvé priečky hitparád.

Čo však ľudí vždy zaujíma, je osobný život známych osobností. Kylie nikdy nezaložila rodinu. Chodila s mnohými mužmi, no len jeden naozaj patril do jej srdca. Jednalo sa o vzťah s hercom Joshuom Sasseom.

Vzťah sa ale po rokoch rozpadol a Kylie ostala sama. Joshua bol o 19 mladší a odlúčili sa hlavne kvôli pracovným povinnostiam. Ako hovorí sama Kylie: „Bola som na dne a cítila som sa strašne. Dlho som sa trápila a odmietala som prijať realitu. Chcela som len, aby to všetko rýchlo skončilo. Veľmi ľahko strácam pôdu pod nohami, no časom vždy nájdem rovnováhu.“

View this post on Instagram

#swingingsafarimovie💙 in Melbourne.

A post shared by Kylie Minogue (@kylieminogue) on

Všetky svetové média hovorili o zrade partnera a Kylie si musela dopriať oddych a nebyť chvíľu tvárou všetkých tituliek časopisov. Jediné, čo vždy ľutovala, bol fakt, že ju všetci partneri opustili a oženili sa. Aj to je dôvod, prečo nikdy nemala deti.

„Určite je úžasné byť mamou. Ja si však myslím, že nikdy deti mať nebudem. Neviem si ani len predstaviť, že by som otehotnela. Verím však, že stretnem muža, ktorý už deti má a možno sa stanem dobrou nevlastnou mamou,“ priznáva 49-ročná speváčka.

Ďalším dôvodom, ktorý ale neprizná, je aj fakt, že v roku 2005 jej bola diagnostikovaná rakovina prsníka, ktorú však úspešne porazila. Na druhej strane o speváčke je známe, že pre svoje povolanie má veľkú vášeň a je pracovne naozaj 100% vyťažená, takže na rodinu by jej neostával čas. Možno o pár rokov bude svoje rozhodnutia ľutovať.

Máte radi túto popovú divu? Obdivujete jej šťastie v kariére alebo si myslíte, že bez rodiny nikdy skutočné šťastie nezažila? Dajte nám vedieť v komentároch.

Pozri aj: Tri TOP nápoje, ktoré urýchľujú metabolizmus. Už za 5 dní som schudla 2 kilogramy a nevrátili sa naspäť ani keď som kútu ukončila

Lucia M.

0
Komentovať (0)