Láska v čase koronavírusu. Pár sa zoznámil cez balkón, teraz oznámili veľkú novinu

Kristína Hagarová Ešte viac

Foto: Facebook (Paola Agnelli)

Koronavírus so sebou možno priniesol množstvo zlého, depresie a veľmi ťažkých situácií, avšak nájde sa aj veľmi veľa ľudí, ktorým kríza priniesla naozaj krásne zážitky.

Kto si vie predstaviť lásku v čase koronavírusu? Moderný Rómeo a Júlia, o ktorých informoval portál Daily Mail, najnovšie oznámili, že sa vezmú. Stretli sa len tak, spoza balkóna. Párik dostal prezývku moderný Rómeo a Júlia, pretože sa stretli počas prísneho uzavretia vo Verone v Taliansku. Nadviazali vzťah na diaľku, prostredníctvom balkóna, podobne ako Shakespearovi tragickí hrdinovia.

Šťastný koniec

Dvojica potvrdila šťastný koniec a uviedli, že už začali plánovať svoju svadbu. Paula Agnelli, 40-ročná právnička, si prvýkrát všimla 38-ročného Michela  D’Alpaos, keď boli obaja na balkónoch počas komunitného balkónového koncertu, ktorý bol určený na udržanie dobrej nálady. Michele pre pre  The Times uviedol“Budeme sa brať, zostáva nám len stanoviť dátum. Zvažujeme obrad na strešnej terase, ktorý by mal symboliku, keďže sme sa stretli na našich balkónoch.”

My love❤❤❤

Uverejnil používateľ Paola Agnelli Štvrtok 17. septembra 2020

 

Zoznámili sa na koncerte

Zoznámili sa počas koncertu, na ktorom hrala Paulina sestra Lisa Agnelli, hrala na husliach pieseň od Queen, We Are The Champions a Paula pomáhala so zvukom. Začali si písať cez sociálne siete dlhé hodiny. Keďže sa nemohli stretnúť, ich vzťah bol založený na telefonovaní. V máji sa stretli na svojom prvom rande. Väčšinu svojho života žili oproti sebe, ale okrem náhodného stretnutia sa nikdy poriadne nestretli.

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: