Lekár jej dvakrát zle určil diagnózu, stalo sa jej to osudným. Mladá žena si pred smrťou splnila najväčšie priania

Kristína Hagarová Ešte viac

Foto: Facebook (Gemma Malins)

Život so sebou prináša nečakané situácie, ktoré nevieme nijako ovplyvniť. Niekedy však náhoda spôsobí priam fatálne následky.

To je aj príbeh 28-ročnej Gemmy, ktorej lekár dvakrát za sebou nesprávne vyhodnotil hrčku na stehne ako tukové tkanivo. Ako informuje portál Mirror, keby ju poslal na vyšetrenie, hneď by zistili, že je to rakovina. Gemme bola nesprávne určená diagnóza, keď navštívila svojho praktického lekára po tom, čo objavila hrčku na stehne. O tri mesiace neskôr za ním prišla opäť, pretože hrčka sa zväčšila na veľkosť tenisovej loptičky.

Lekár nesprávne určil diagnózu

Ďalšiu hrčku mala pritom na prsiach. Lekár to však opäť vyhodnotil ako tukové tkanivo. Až keď navštívila iného lekára, dostala sa k špecialistovi. Po trojmesačnom čakaní, kvôli problémom s poistením jej diagnostikovali rakovinu, ktorá sa rozšírila do celého tela. Napriek tomu, že sa jej množstvo ľudí vyzbieralo na to, aby mohla absolvovať liečbu špeciálnymi liekmi, Gemma chorobe podľahla len chvíľu pred svojimi 29. narodeninami.

Chcela si splniť sny

Spočiatku jej lieky pomohli stav stabilizovať, no po roku sa opäť rozšírila a vtedy sa rozhodla, že sa vydá za svojho priateľa, ktorý bol pri nej celý čas. Neskôr sa rozhodla, že si splní svoje sny predtým, než sa jej život skončí. Jazdila na koni, letela helikoptérou a videla sneh, čo boli jej veľké sny. Počas tejto cesty u nej bol celý čas jej manžel. Niektoré zo snov si kvôli pandémii splniť nemohla, no napriek tomu urobila všetko preto, aby jej posledné dni na tomto svete boli šťastné.

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: