Len 2-roční chlapci sú najlepší kamaráti. Video otca ukazuje to najkrajšie objatie, aké si venovali rovno na ulici

Lucia Mužlová Ešte viac

Foto: screenshot Facebook (Michael D Cisneros)

Jednoznačne to najkrajšie objatie si venovali malí, len 2-roční chlapci Maxwell a Finnegan. Ich priateľstvo nepozná hranice a ak si potrebujete zlepšiť dnešný deň, týmto dvom chlapcom sa to určite podarí.

Mať najlepšieho priateľa už od ranného detstva je veľmi dôležité, to vedia aj rodičia oboch chlapcov, ktorí robia všetko preto, aby sa videli čo najčastejšie a trávili spolu čas hraním sa a tancom. Týchto dvoch chlapcov totiž tanec spája a chodia aj do hudobnej triedy. Najlepšími priateľmi sú vraj už celý jeden rok.

Toto video sa objavilo na sociálnej sieti Facebook a okamžite sa stalo populárne. Komentáre ľudí sú mimoriadne pozitívne, každý tomuto priateľstvu praje, aby vydržalo čo najdlhšie.

I have no idea how to make things go viral, for those that do……please share. This is just so beautiful. Finnegan + Maxwell= BESTIES!!! If we could all be like this. 🥰😍🥰😍🥰😍 @2_puggles_anda_baby O, The Oprah Magazine Oprah Winfrey The Today's Show best topic of the day NBC New York TheEllenShow

Gepostet von Michael D Cisneros am Sonntag, 8. September 2019

 

Michael zdieľal chlapcovu srdcervúcu interakciu na Facebooku a rýchlo sa stal vírusovým, pričom používatelia sa k nemu vracali pomocou pozitívnych správ o láske a podpore. „Sledoval som to približne 10 000 krát a ukázal som všetkým, ktorých poznám,“ napísal jeden používateľ. Rovnaké aj tu a chystám sa to znova sledovať.

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: