List jej dcéry sa stal hitom internetu. Neuveríte, čo napísala svojej mame, keď sa rozišla s priateľom

Kristína Hagarová Ja žena

Foto: Facebook (Deborah Goldman PT)

Deti sú múdrejšie, než by si ktokoľvek z nás myslel. Dôkazom je aj list, ktorý napísala 10-ročná dcéra svojej mame potom, čo sa rozišla s priateľom. 

Deborah Goldman zdieľala fotografiu rozkošného listu od jej dcéry Jessie na Facebooku. Informoval o tom, portál The Sun. Po rozchode jej napísala list, v ktorom jej zhrnula dôvody, prečo ju miluje. Taktiež jej napísala, že je tá najlepšia mama vôbec. Zároveň jej však napísala jednu dôležitú vetu, na ktorú zareagovalo množstvo žien s poznámkou “toto vás v škole nenaučia”.

@thebodycoach Don’t shoot the messenger 😂

This is a letter that I received from my 10-year old daughter.

Proud mummy!🥰

#mumsofinstagram #joewicks #personaltrainer #boxing #girlpower

Uverejnil používateľ Deborah Goldman PT Pondelok 1. februára 2021

 

Úžasná reakcia dievčatka

“Mužov nepotrebuješ, si hrdá a nezávislá!” napísala jej. “List napísala po nedávnom rozchode s mojím priateľom. Jessica mi ho napísala, aby som sa cítila lepšie. Som na ňu hrdá, pretože mojím zmyslom života je zabezpečiť, aby z mojich detí vyrástli silné sebavedomé ženy,” povedala.

It hasn’t been the easiest of weeks in many respects but that’s just life. We push on and we keep putting one step in…

Uverejnil používateľ Deborah Goldman PT Piatok 29. januára 2021

 

Ženy by mali byť nezávislé

Deborah je trénerkou boxu a teraz trénuje prostredníctvom Zoom a svojej domácej telocvične. “Mojím ďalším cieľom je posilniť postavenie žien a dievčat prostredníctvom boxu a mojich vlastných skúseností v tomto športe ako ženu a matku.” List jej dcéra ukončila naozaj krásne: “Nikdy by som nemohla žiadať o lepšiu mamu a mám ťa tak veľmi rada.”

Medzi rodičmi jej list naozaj padol na úrodnú pôdu a získal si viac ako 14 000 reakcií. Tie sú naozaj úžasné. “Keby moja dcéra napísala niečo také, som na ňu hrdá. Toto je úžasná lekcia do života.”

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: