Ľudia ich rozhodnutie odsudzujú. Mladý pár nikdy nechce mať deti, aby zamedzili kontaminácii sveta

Lucia Mužlová Ešte viac

Foto: instagram

Aký je váš názor na neustále sa rozširujúcu populáciu? Vidina budúcnosti je jasná. Hrozí nám premnoženie a nedostatok zdrojov, čo si mnohí uvedomujú a rozhodnú sa, že nechcú mať potomkov. To je aj prípad dvoch atraktívnych ľudí z Kolumbie, Nathalie Guzman a Andrés Flu. Rozhodli sa, že deti nechcú. Dokonca zavesili na sociálne siete aj spoločné selfie, na ktorom pózujú s poradovou kartičkou na vazektómiu.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Nath MG (@natymon8) on

Pár, ktorý je svojej myšlienke doslova oddaný, ozrejmil svoje konanie tým, že ani jeden z nich nechce prispievať ku kontaminácii planéty dieťaťom, pretože už teraz je preľudnená a poškodená. Aj keď je zvláštne chváliť sa podobným rozhodnutím na sociálnej sieti, je pochopiteľné, že Nathalie a Andrés chcú svoju myšlienku šíriť ďalej.

Nič šokujúce na tejto situácii nie je. Podobné rozhodnutie robí množstvo párov po celom svete. Ale keďže internet aj v roku 2019 zostáva internetom, k cudziemu rozhodnutiu sa museli vyjadriť aj haldy ľudí. Obrázok, ktorý Andrés zdieľal na svojom Instagrame niesol popis, ktorý hovoril, že sú obaja hrdí na to, že nikdy nebudú rodičmi.

0
Komentovať (0)