Ľudia narodení v tomto znamení sa dopúšťajú nevery najčastejšie. Dokázali to výsledky rozsiahleho výskumu

Lucia Mužlová Ešte viac

Veríte tomu, že to, v akom sme sa narodili znamení, prípadne aspoň to, v akom sme sa narodili mesiaci, môže výrazne ovplyvňovať našu osobnosť? Názor na túto vec si samozrejme musí každý utvoriť sám, faktom však je, že ľudia narodení v rovnakom znamení sú si naozaj veľakrát až príliš podobní. Tak napríklad, Ryby bývajú kreatívne, Panny bývajú perfekcionistami, no a Kozorožci… Tí by teraz (spolu so svojimi partnermi či partnerkami) mali zbystriť pozornosť. 

Zahraničný portál Ashley Madison je vskutku… prinajmenšom kontroverzný. Ľuďom totiž pomáha nájsť si vhodných partnerov na neveru. Zaujímavý je už len slogan, ktorý vás privíta na úvodnej stránke: “Život je krátky. Maj aférku.” Pravdepodobne nejde o motto, ktoré by ste si nechali vytetovať na predlaktie, no určite ide o virtuálny priestor, ktorý disponuje obrovským množstvom štatistických údajov práve o nevere.

Na tejto online zoznamke je k dnešnému dňu registrovaných niekoľko desiatok miliónov užívateľov, zozbierané dáta teda môžeme naozaj považovať za údaje od obrovskej reprezentatívnej vzorky. A aké boli výsledky?

pexels.com

Ako sme už naznačili vyššie, ukázalo sa, že najväčšími “previnilcami”, čo sa nevery týka, sú práve Kozorožci. Ako sa však samotný portál Ashley Madison vyjadril, pre mnohých môže byť prekvapením, že na čele tohto rebríčka sa ocitli práve ľudia narodení medzi 22. decembrom a 19. januárom.

Kozorožci sú totiž vo všeobecnosti považovaní za ľudí, ktorí sú mimoriadne zodpovední, disciplinovaní a sú majstrami v oblasti sebakontroly. Tiež však bývajú veľmi ambiciózni, neradi hovoria o svojom súkromí a môžete mať pri nich istotu, že vaše tajomstvo nikomu nevyzradia.

Porovnanie týchto dvoch súborov vlastností tak môže byť zaujímavé nielen z hľadiska astrológie, ale rovnako aj z hľadiska psychológie. Ako sa vyjadril aj samotný portál Ashley Madison: “Tieto výsledky môžu poukazovať na to, že Kozorožci sú absolútne profesionálni v oblasti svojej kariéry, no tieto svoje prednosti nedokážu využiť, pokiaľ ide o sexuálne uspokojenie. Môžeme tiež predpokladať, že aby si Kozorožci zachovali svoju hrdosť a prestíž, radšej svoje fyzické potreby uspokoja neverou, čo im pomôže zotrvať v ich dlhodobom vzťahu a nemusia tak pristúpiť k rozchodu či k rozvodu.”

pexels.com

Zaujímavé, čo poviete? Možno vás však bude zaujímať aj to, ako obstáli ostatné znamenia. Rebríček mal celkovo 5 priečok a po Kozorožcoch nasledovali tieto znamenia:

2. Vodnár

3. Ryby

4. Býk

5. Rak

Samozrejme to neznamená, že ak ste sa v tomto rebríčku našli, zákonite sa niekedy dopustíte nevery. Na strane druhej, ak ste sa v ňom nenašli, máte o starosť menej – seba a ani svojho partnera nemusíte presviedčať o tom, že pri zbere dát prišlo k akejsi štatistickej chybe.

Pozri aj: Táto krutá pravda vám vysvetlí, prečo sú ženy neverné častejšie, než muži

popsugar

0
Komentovať (0)