Ľudia sa hnusne obuli do Meghan Markle. Za všetko mohla len táto jedna vec

Lucia Horáková Ešte viac

Vždy dokonale upravená, v pôsobivých a elegantných outfitoch, so širokým úsmevom na tvári. Vojvodkyňa zo Sussexu je v posledných mesiacoch stredobodom pozornosti, s čím ako manželka princa Harryho musela počítať a musí sa tak vysporiadať s tlakom médii a verejnosti.

Vďaka svojmu vkusu sa stala súčasnou módnou ikonou a nejedna dáma sa snaží sympatickú Meghan v jej štýle napodobniť. Bývalá americká herečka sa dokonca snaží presadiť niekoľko prvkov, ktoré sú stavané v jej podaní do popredia, čím vytvára tlak na módny priemysel. Práve ten mení aktuálne trendy a prispôsobuje sa tomu, čo verejnosť požaduje, podobať sa na Meghan.

Šaty s vreckami

Za veľmi pekný a vkusný prvok, ktorý patrí u Meghan medzi obľúbený, sú šaty s vreckami. Na verejné podujatia si už niekoľkokrát obliekla takýto outfit, ktorý u dám vyvolal hotové šialenstvo.

Nohavice

Ďalším charakteristickým prvkom Meghan Markle sú elegantné nohavice, ktoré kombinuje s košeľami a sakom. Kým sme Kate v podobnom oblečení nevideli ani raz, manželka princa Harryho volí práve takýto outfit čoraz častejšie.

View this post on Instagram

What a day! ❤️

A post shared by Meghan Markle (@hrhofsussex) on

Nevyhla sa kritike

Keďže sa Meghan stala jednou z najsledovanejší súčasných osobností, musí počítať aj s kritikou na jej osobu, ktorej sa bohužiaľ nevyhne. A práve niekoľko z nich sa týkalo jej oblečenia, ktoré sa médiám, ale i bežným ľuďom až tak nepozdávali.

Skutočne mediálny ošiaľ spôsobilo ženské finále Wimbledonu, ktorého sa zúčastnila Kate spolu s Meghan. Išlo o ich prvé verejné vystúpenie a ľudia boli nadšení, že dve najobľúbenejšie ženy kráľovské dvora sa objavili spolu.

Kým Kate zvolila elegantné letné šaty, Meghan siahla po bielych širokých nohaviciach a pruhovanej košeli. Takýto outfit sa však výrazne podobal na ten, čo mali oblečení čiaroví rozhodcovia a Meghan tak venovali nepekné slová. Dokonca jej odkázali, že si pomýlila miesto a na tribúne nemá čo hľadať. I keď sa finále konalo ešte v júli, práve tento outfit rezonuje medzi jej fanúšikmi ako jeden z tých menej vydarených.

Pozri aj: Mark z Najväčšieho víťaza vážil takmer 200 kíl a stále maká na svojej postave. Stále chudne a takto dnes vyzerá

Lucy

0
Komentovať (0)