Ľudia zverejnili na internete svoje najtemnejšie rodinné tajomstvá. Niektoré sa im podarilo ukrývať celé roky

Lucia Mužlová Ešte viac

Každá rodina má svoje tajomstvá. U niektorých je to možno iba miesto, kde schovávajú pred deťmi sladkosti. Tajomstvá a problémy týchto rodín by ste však určite mať nechceli. 

Mnoho rodín ukrýva rôzne tajomstvá z minulosti, o ktorých možno ani ich najbližší nevedia. Predstavte si však, že by ste sa po rokoch dozvedeli niečo, o čom ste nemali ani potuchy. Ako by ste zareagovali? Títo ľudia sa rozhodli podeliť sa so svojimi tajomstvami, ktoré ich šokovali.

Priznania sú rôzne. Od tragických až po celkom bizarné

Môj starý otec a jeho bratia boli zatknutí počas zákazu výroby a distribúcie alkoholických nápojov. Bolo to však tajomstvom. Dozvedel som sa to úplnou náhodou v knižnici v škole, počas hľadania materiálu na jeden projekt, kde som dostal prístup k starým novinárskym archívom. Len zo srandy som vyhľadal svoje priezvisko. Hneď prvý výsledok bol o mojom starom otcovi.

Foto: Pixabay

Na pohrebe môjho starého otca som sa dozvedel, že bol profesionálnym boxerom v 40. rokoch. Bol som šokovaný z toho, že mi o tom nikdy nikto nepovedal. Tak som začal po tom pátrať. Pozeral som sa na všetky jeho medaily a ceny. Nikto však nevedel, prečo bola jeho kariéra držaná v tajnosti. A ani to nie, prečo s touto kariérou skončil. Pred desiatimi rokmi som sa to však dozvedel. Vyhrážali sa mu, že ak zápas neprehrá, odnesie si to jeho rodina. Nechcel teda riskovať a nakoniec sa z neho stal šéfkuchár.


Moja bývalá žena mi povedala, že jej otec mal zaujímavý koníček. Robil filmy a v tom období aj zožal úspech na klasickej hororovej scéne. Jedného dňa som sa rozhodol vygoogliť si jeho meno a našiel som naozaj množstvo filmov. Vo väčšine bola hlavnou postavou mama mojej ex a mala aspoň jednu erotickú scénu v každom z nich. Bola celkom atraktívna, no musím povedať, že som sa cítil trochu zvláštne, keď som sledoval sexuálne scény medzi rodičmi mojej ex.


Keď som začal chodiť so svojou priateľkou, bol som k nim pozvaný na 25. výročie svadby jej veľmi konzervatívnych katolíckych rodičov. Strávil som s ňou a jej 24-ročným bratom nejaký čas. Hovorila mi o tom, ako jej mama našla antikoncepciu a dávala jej prednášku o predmanželskom sexe. Šokujúce však bolo zistenie, že jej brat má narodeniny o päť mesiacov.


Keď som bol ešte na strednej škole, zomrela moja najlepšia kamarátka. Nemohla som ísť ani na jej pohreb, pretože mi povedali, že jej telo bolo darované na vedecké účely. No pred piatimi mesiacmi som u mamy narazila na číslo mojej mŕtvej kamarátky. Tak som naň zavolala a zdvihla to ona. Jej hlas a prízvuk som okamžite spoznala.

Foto: Pixabay

Sestra mojej mamy poslala e-mail celej rodine. Na jeho konci však bolo niečo, čo nikto z nás nečakal. Napísala, že moja mama mala ďalšie dieťa, o ktorom však nikto nikdy nevedel. Dala ho totiž na adopciu. Bol to šok pre nás všetkých.


Moji rodičia vždy vtipkovali o tom, že ma museli v nemocnici pri narodení vymeniť. No pred rokom mi povedali, že presne v ten istý čas ako ja sa narodil aj iný chlapec, ktorého ľudia opustili. Narodil som sa v Číne v nemocnici, kde nás nejako zamenili. Genetické testy boli drahé, tak moja mama dala na svoj inštinkt. Teraz sa chystám nastúpiť na vysokú školu a nemám v úmysle zisťovať, či sú toto naozaj moji biologickí rodičia. Ľudia vždy hovoria, že sa na nich podobám. Tak ja nemám pochybnosti. Občas ale premýšľam o tom druhom chlapcovi.

Foto: Pixabay

Pred niekoľkými rokmi som sa oženil. Moja žena tvrdila, že nevie, z ktorej časti sveta boli jej predkovia. Po krátkej chvíli som však v jej rodine spozoroval niečo zvláštne. Takmer rok od svadby sa mi zdôverila s tým, že jej starí rodičia sú nacisti, ktorí utiekli do Brazílie tesne pred skončením vojny. Očividne nemá rada, keď o tomto niekto vie. Každopádne sa mi zdalo dôležité poznať jej rodinu. Preto sme sa rozhodli ísť na výlet do Brazílie. Keď som sa tam začal rozprávať s ľuďmi zistil som, že pociťujú hlbokú nenávisť voči každému, kto je od nich odlišný.


Môj strýko bol raz nahnevaný na môjho otca a rozhodol sa, že mu prederaví všetky kondómy. V tom čase chodil otec s mojou mamou. A vďaka tomu som teraz na svete. Raz sa mi s tým strýko priznal, keď bol opitý.

Foto: Pixabay

Môj starý otec mal mladšieho brata, ktorý bol mentálne postihnutý. Staral sa o neho do svojich 18 rokov, kým neodišiel na vysokú školu. Keď sa vrátil, jeho brat bol umiestnený do psychiatrickej liečebne. V našej rodine to bolo tajomstvom. S mojou mamou sme sa o tom dozvedeli len pred nedávnom.


Moja stará mama sa mi priznala, že bola závislá na alkohole. Ako 50-ročná začala sama navštevovať liečenie a nakoniec sa z toho dostala. Nikto si to za celý čas ani nevšimol, pretože to dokázala dobre skrývať. Dokonca ani jej najbližší. Pred svojím manželom držala toto tajomstvo v tajnosti celých 30 rokov. Moja mama, otec a brat to doteraz nevedia.

Pozri aj: Slováci naleteli na falošnú súťaž o Audi. Oficiálna stránka automobilky na to zareagovala takýmto perfektným spôsobom

indy100.com,didyouknowfacts.com

0
Komentovať (0)