Lunárny horoskop na dnešný deň: Aj keď bude dnes rizikový a náročný deň, spojte v sebe všetky sily a skúste sa nabiť pozitívnou energiou


Čo nás čaká a neminie v dnešný deň? Podľa lunárneho kalendára by sme mali klásť dôraz na tieto veci.

Energia dňa: najviac nás bude ovplyvňovať Neptún, a to najmä vo večerných hodinách.

Odporúčania: Nikomu nesľubujte niečo, čo nedokážete dodržať!

Symbol dňa: pavúk

Dnes je deň, kedy budeme oveľa náchylnejší a citlivejší na vonkajšie vplyvy. Ak sa vo vašom okolí nachádza niekto, kto vás neustále o niečom presviedča, nedajte sa a odolajte, aj keď to bude mimoriadne náročné. Tento človek vás totiž dokáže dobre zmanipulovať.

pixabay

Aj keď bude dnes rizikový a náročný deň, spojte v sebe všetky sily a skúste sa nabiť energiou voči stresu. Ak vás čaká dôležitý rozhovor, mali by ste ho radšej odložiť na neskôr. Nerobte unáhlené rozhodnutia a všetko si nechajte uležať v hlave. Vo vzťahu buďte mierne, nevyvolávajte zbytočné hádky.

Streda je ideálnym dňom na to, aby ste očistili svoje telo i dušu. Tým, že sa budete strániť ťažkých konverzácií, prospejete najmä svojim ťažkým myšlienkam, ktoré necháte aspoň na chvíľu v pozadí. Prvá polovica dnešného lunárneho dňa je ale vhodná na to, aby ste si vyriešili svoju platovú či materiálnu otázku.

Ak budete v druhej polovici lunárneho dňa skôr oddychovať, urobíte dobre. Nadmerné množstvo aktivít môže vyvolať práve negatívnu energiu, ktorá vás pohltí až do večera. Dnes je aj ideálny deň na to, aby ste urovnali všetky svoje účty. Ak máte pocit, že je toho na vás už emočne veľa, nebojte sa tieto emócie dostať na povrch. Vyplačte sa, vykričte, uľaví sa vám. Naše vlastné predstavy môžu byť veľakrát desivejšie ako sa na prvý pohľad zdá.

zdroj: babskeveci.sk (Lucia)


Komentáre

komentárov