Má 23 rokov a 11 detí. S jej starším partnerom však plánujú rodinu ešte rozšíriť

Foto: Instagram (batumi_mama)

Mnohé matky vedia, že už jedno dieťa je niekedy viac, než dosť. Čo by ste však povedali, keby ste nemali jedno ani dve deti, ale hneď jedenásť?

Je to prípad Christiny Ozturkovej, ktorá by nemohla byť šťastnejšia. Informoval o nej portál Brightside. Do svojich detí je zamilovaná a plánuje mať ešte väčšiu rodinu. Má 23 rokov a podelila sa o svoj život. Prvé dieťa sa jej narodilo, keď mala 17 rokov. Bola slobodná matka, keď sa na dovolenke zoznámila so svojím terajším manželom. Ten sa do nej vraj zamiloval na prvý pohľad a hneď s ňou chcel mať veľa detí.

Využili aj náhradnú matku

Keďže nie je možné mať veľa detí za krátky čas a obaja túžili, aby boli deti vekovo podobné, obrátili sa na náhradnú matku. Hoci ich všetky neporodila, stále je ich biologickou mamou. Pár má teraz 11 detí a plánujú ešte viac. Christinin partner je 56-ročný super otec, ktorý sa stará o to, aby boli v rodine uspokojené všetky potreby. Majú tiež opatrovateľky a niekoľko asistentov.

Christina tiež hovorí, že ona a jej manžel si navzájom rozdelili povinnosti a zodpovednosti. On sa stará o prácu a ona sa stará o deti. Chodia s deťmi na prechádzky, hrajú sa spoločenské hry a sledujú filmy. Vyhradili si tiež víkendy na to, aby trávili kvalitný čas s rodinou bez ohľadu na všetko.

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: