Má 29 rokov a čaká už deviate dieťa. Jej najmladší syn má len 5 mesiacov, keď uvidíte tie fotografie, budete bez slov

Kristína Hagarová Ja žena

Foto: Instagram (that_rosario_life)

29-ročná mamička je už deviatykrát tehotná, pričom jej najmladší syn má len päť mesiacov. Zatiaľ sú všetky jej deti synovia.

Ako uvádza portál The Sun, mamička množstva synov je opäť tehotná a aj teraz tipujú, že to bude zase chlapec. Yalancia z Dallasu porodila ôsmich synov: Jamel (12), Michael Jr (9), Angelo (8), Armani (6), Prince (5), Úprimný (3), Armani (1) a Gimani (5 mesiacov). Ďalší chlapec, Gimani, zomrel ešte počas tehotenstva. Teraz je tehotná s dieťaťom číslo deväť, ktoré sa má narodiť budúci rok. “Ešte neviem pohlavie, ale vždy hádam chlapca,” zažartovala.

Vždy chcela mať veľkú rodinu

Mamička podniká z domu a ako tvrdí, vždy chcela mať veľkú rodinu, pretože vyrastala ako najstaršia zo siedmich súrodencov. “Niekoľko mojich chlapcov bolo počatých počas užívania antikoncepcie, ale s radosťou sme ich privítali, a potom bolo niekoľko plánovaných. Už antikoncepciu neužívam,” povedala. Podľa jej slov žijú v rámci svojich možností a majú skvelý systém nastavenia rozpočtu.

Nerieši, čo si o nej myslia

Na Instagrame má takmer 60-tisíc sledovateľov a obviňujú ju z toho, že využíva systém, ale ona to nerieši. “Mnohí mi radia, aby som začala brať antikoncepciu alebo sa ma pýtajú, ktoré dieťa má ktorého otca. Tiež mi hovoria, že nie som v poriadku, ale pozitíva vždy prevažujú nad negatívami,” povedala. Veľmi dlho jej trvá príprava jedál a väčšinou si všetko chystá už v nedeľu na celý týždeň To isté aj čo sa týka oblečenia. Vstávajú o šiestej ráno, pripravujú sa na deň, spoločne raňajkujú, rozprávajú sa, a potom odídu z domu do školy.

“Milujem byť matkou a neľutujem to. Medzi prácou periem veľa oblečenia, varím jedlo, starám sa o mladšie deti doma.” Ľudia ju však nazývajú lenivou a hovoria, že zneužíva systém v krajine.

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: