Má 41 rokov a postavu by jej mohli závidieť aj 20-ročné. Takto neuveriteľne vyzerá trojnásobná mamička Kate Hudson

Kristína Hagarová Ešte viac

Foto: Instagram (katehudson)

Nie je žiadnym tajomstvom, že Kate Hudson je nepochybne vo výbornej kondícii. Herečka a zakladateľka spoločnosti Fabletics je na svojom vrchole.

Nielen, že je úžasne zdravá, ale vyzerá asi o desať rokov mladšie, ako v skutočnosti je. Portál NickiSwift zistil tajomstvo fit tela a zdravého životného štýlu. Asi ale každého prekvapí, že to so zdravou stravou a cvičením nepreháňa. Na druhej strane trénuje intenzívne a zameriava sa na niektoré jedlá, o ktorých vie, že ich môže bez problémov skonzumovať. Sama pritom zdôrazňuje, že ide v prvom rade o rovnováhu.

Rovnováha je dôležitá

Propaguje tiež to, že každý má robiť to, čo mu vyhovuje a čo jeho telo cíti, že je v poriadku. Nepodporuje žiadne radikálne obmedzovanie, pretože si myslí, že zo psychického hľadiska to nie je niečo, čo vás môže posúvať vpred. Zároveň je však dôležité uvedomiť si, čo je skutočne dobré pre vaše telo.

Kate Hudson má plný rozvrh, okrem iného je tiež trojnásobná mama, herečka a podnikateľka. Stále si však vie nájsť čas na fitnes. Zvyčajne absolvuje tri až štyri tréningy týždenne, ktoré zahrňujú jogu, fitnes, beh alebo pole dance, má však rada aj pilates.

Zároveň sa snaží dodržiavať vyváženú stravu. Každý deň pije zelerový džús, no teraz sa snaží jesť to, čo jej chutí. V minulosti bola veľmi striktná, teraz to však až tak nedodržiava. Vo svojom nabitom programe chce venovať čas hlavne rodine.

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: