Má 45 rokov a nemá hollywoodske maniere. Týmto gestom Kate Winslet odrovnala úplne všetkých

Foto: profimedia

Obľúbená herečka Kate Winslet má 45 rokov a je známa tým, že sa bráni retušovaniu či skrývaniu toho, čo Hollywood považuje za fyzické nedokonalosti.

Ako uvádza portál Today, výnimku netvorí ani jej najnovšia rola v seriáli “Mare of Easttown”. V rozhovore pre The New York Times povedala, že keď jej režisér seriálu povedala, že jej v erotickej scéne odstráni záhyby na bruchu, povedala mu, aby sa neopovážil. Taktiež uviedla, že neschváli propagačný plagát, dokým jej tvár nebude vyzerať reálne.

Nechce si dať vyretušovať ani vrásky

Keď jej povedali, že to nemôže urobiť, odpovedala: “Ale chlapci, ja viem koľko mám vrások okolo očí, vráťte ich všetky späť.” Povedala, že je pre ňu dôležité vykresliť jej postavu ako spoľahlivú a autentickú. Vie, že bude mať v októbri 46 rokov a fanúšikovia od postavy nečakajú, že je mladšia. Preto chce byť autentická a ukázať ľuďom, ako reálne ženy v jej veku vyzerajú.

V rozhovore tiež prezradila, že na hollywoodske herečky je vyvíjaný tlak, aby predstavovali určitý štandard, ktorý ale nie je reálne udržateľný. “Tváre sa rokmi menia, sú krásne, ale my sme sa prestali učiť, ako tieto tváre milovať, pretože ich neustále niečím zakrývame.” Povedala tiež, že chce takýmto spôsobom vymazať predstavu o dosiahnutí nedosiahnuteľných ideálov.

1
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: