Má 70 rokov a postavu by jej mohli závidieť aj 30-ročné. Svetoznámu herečku odfotili v plavkách a ľudia neveria vlastným očiam

Foto: profimedia

Existujú ženy, ktoré sa naozaj nemusia obávať starnutia. Patria medzi ne aj niektoré svetoznáme herečky, ktorým by ste vek nikdy nehádali.

Patrí medzi ne aj herečka Jane Seymour, ktorá 15. februára oslávila 70 rokov. Cíti sa však stále rovnako. “Cítim sa rovnako. Moje motto je, že chcem byť mladá tak, ako len môžem byť,” povedala podľa portálu People. Aj keď rada žije bez ľútosti povedala, že sa želá, aby mohla svojmu mladšiemu ja povedať, nech sa viac usmieva.

Vyzerá neuveriteľne

Svoj mladistvý vzhľad pripisuje aj tomu, ako sa stará o svoju pleť. Chráni sa pred slnkom, dodáva svojej pokožke hydratáciu a poriadne krémy. Zatiaľ nepodstúpila ani žiadny facelift, hoci sa tomu nebráni. “Nehovorím, že by som to nikdy neurobila, ale ešte som to nespravila.”

Jane dokonca pracuje na toľkých filmoch, až sa jej tomu nechce veriť. Najnovšie ju odfotili na pláži a mnohí si hneď povedali, že Jane aj vo svojej 70-tke zostáva dievčaťom Jamesa Bonda. Veď posúďte sami.

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: