Má 90 rokov a všetkým ukazuje, že vek je len číslo. Takto originálne oslávila babička svoje narodeniny

Foto: profimedia

Každý je taký starý, ako sa sám cíti. Nikdy vám nemusí nikto povedať, čo by ste mali nosiť, keď už ste starší a je to len a len na vás.

Dôkazom toho, že vek je len číslo, je aj 90-ročná babička, ktorá si z ničoho ťažkú hlavu nerobí. Ako uvádza portál Metro, na svoje narodeniny vyzerala ako skutočná kráľovná, keď si obliekla ružovú sukňu a na hlavu si dala korunku. Najviac však ľudí pobavilo tričko, na ktorom mala napísané “Trvalo mi 90 rokov, kým som som začala vyzerať takto dobre”.

Foto: profimedia

Usmievavá babička

Takýto nápad dostala jej 33-ročná vnučka Stephanie Perkins. “Moja stará mama je veľmi špeciálna, no počas pandémie a karantény sme ju veľmi nevideli. Vedela som, že sa blížia jej narodeniny a chceli sme pre ňu urobiť niečo špeciálne. Videla som, že ľudia takto fotia prvé narodeniny svojich detí a potom aj 30, tak prečo nie keď má 90?”

Foto: profimedia

Jej stará mama veľmi rada pózuje, preto sa na fotení celý čas usmievala a smiala. Všetci si užili veľmi veľa zábavy, rozprávali sa a tancovali. Celá rodina ju zbožňuje a preto sa snažili stretnúť celá rodina.

1
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: