Má odkaz pre všetky ženy po pôrode. Táto mama síce čelí kritike, no nehanbí sa ukázať svoje telo aj s nedokonalosťami

Gabriela Kinčoková Ja žena

Foto: instagram

Mamičiek, ktoré ukazujú svoje telo po pôrode je na sociálnych sieťach čoraz viac. Mnohé ženy sa rozhodli zbúrať akékoľvek predsudky a ukazujú svetu, že matka sa nemusí naozaj za nič hanbiť. Mnohé z nich schudli po pôrode veľa kilogramov a preto dnes ich pokožka nevyzerá ako kedysi. A ani ich telo. Jedna zo žien, ktorá sa rozhodla ísť s kožou na trh je aj 23-ročná Chelsea Outramová. 

Chelsea Outramová je matkou 3-ročného dievčatka. Po tehotenstve jej zostali na bruchu nepríjemné strie a tiež jej zostalo zopár kíl navyše. Na svete je mnoho žien, ktoré sa s týmto všetkým nedokážu zmieriť, a preto sa rozhodla podporiť ich. „Mám na svojich sociálnych sieťach medzi fanúšikmi veľa mužov aj žien. Muži mnohokrát reagujú veľmi pozitívne a naopak, ženy tvrdia, že niečo také mužov nepriťahuje. Ja však nemám takéto fotky na svojich profiloch kvôli mužom,“ hovorí Chelsea. 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Coco -🌸 (@ccokez) on

„Sú muži, ktorí odsudzujú moje telo, no každému sa páči niečo iné. To, čo robím, robím len a len kvôli podpore pre ženy, ako som ja,“ dodala. Chealsea sa stala populárna v auguste roku 2017, kedy zavesila na Instagram prvú odvážnejšiu fotku. Dnes má 64 000 sledovateľov. „Bolo to úžasné vidieť takú podporu od mnohých žien. Ľudia vidia modelky ako dokonalé, preto boli radi, že ma môžu vidieť s týmito chybami. Podpora je obrovská a to ma posúva vždy ďalej,“ zdôverila sa mladá mamička a modelka.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Coco -🌸 (@ccokez) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Coco -🌸 (@ccokez) on

Mladá mamička aj napriek nedokonalostiam svojej postavy robí modelku pre značky ako Boohoo alebo ASOS. Predtým, než sa stala modelkou, pracovala na online predaji a vždy mala svoje krivky. Keď ju prvýkrát kontaktovala modelingová agentúra, Chelsea ich rok ignorovala. Bála sa najmä toho, že ju odmietnu, pretože už nebola na svojej pôvodnej veľkosti. „Páni, už dávno nemám veľkosť 8 ale ďakujem za ponuku,“ napísala agentúre. Odpísali mi, že oni to vedia a majú o mňa stále záujem. Cítila som sa úžasne keď som vedela, že budem modelka aj napriek mojim chybám a striám.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Self Love Club (@selfloveclub.zine) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Coco -🌸 (@ccokez) on

Dnes svoje telo milujem i keď som ho predtým nenávidela. Aj keď v tomto priemysle to nie je také jednoduché ako sa zdá, môj príjem závisel hlavne od toho ako som vyzerala. „Myslím si, že v dnešnej dobe viac ľudí uznáva ženy ako som ja, ženy, ktoré nie sú dokonalé,“ povedala.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @rebeccalouisearmstrong on

„Stále nosím so sebou taký „klokaní vak“, ktorý nezmizne ani vtedy, keď strávim v posilňovni 3 hodiny denne. Neostávalo mi nič iné než sa so svojim telom zmieriť a milovať sa,“ zasmiala sa Chelsea. „Veľmi sa teším na leto, keď budem môcť nosiť bikiny a znovu podporiť všetky ženy, ktoré majú akékoľvek komplexy!“ dodala.

thesun.co.uk
0
Komentovať (0)