Má už takmer 53 rokov, no nikdy nevyzerala lepšie. Takto ste Cindy Crawford ešte nevideli

Lucia Mužlová Ešte viac

Konečne je tu! Celá verzia video kampane RESERVED s hlavnou hviezdou Cindy Crawford. Vo filme promujúcom poslednú kolekciu značky uvidíte americkú supermodelku a jednu z najkrajších žien sveta, v roli excentrickej obyvateľky amerického predmestia. Oblečená v trendovej jarnej kolekcii RESERVED, inšpirovanej 80. rokmi, Cindy tancuje, pózuje, hrá a zabáva sa. V klipe režírovanom Gordonom von Steiner, jedným z najtalentovanejších tvorcov módnych filmov, máme šancu spoznať Cindy tak, ako nikdy doteraz.

reserved

“Videla som Gordonove práce v minulosti, takže som sa tešila na to, čo pre mňa vymyslí. Páči sa mi klip, ktorý je natočený sviežo, moderne a veselo, a pritom je z neho cítiť nostalgiu za 80. rokmi.” – povedala Cindy Crawford o unikátnom projekte RESERVED.

reserved

Nie je náhoda, že práve Cindy bola vybraná ako nová tvár značky. Koncept kampane je silne zakotvený v estetike 80. rokov – v období, keď jej kariéra bola na vrchole a bola oslavovaná ako americká módna ikona.

Vplyv 80. rokov je vo filme viditeľný nielen v charakteristickom svetle a použitej hudbe, ale najmä v originálnom RESERVED vzhľade. Uvidíte tu spektrum modelov odrážajúcich atmosféru 80. rokov. – od voľnočasových, ikonických bielych tričiek s logom, cez denimové bundy a nohavice s vysokým pásom až po elegantnejšie modely pripomínajúce ženské postavy zo seriálov „Dynasty“ alebo „Bohatí a pekní“.

Nájdete tu vypasované pastelové nohavice, blejzre a pásikavý kostým skombinovaný s klobúkom s extrémne širokým okrajom. Ďalší zaujímavý kúsok, ktorý Cindy oblieka, je športová patchworková bunda, najtrendovejší štýl toho obdobia. Dacre Montgomery ako filmový partner Cindy je ďalšou dobrou voľbou, keďže je známy najmä vďaka role v druhej sérii kultového seriálu “Stranger Things“ zasadeného do 80. rokov. Vo filme sa objaví aj ďalší známy herec – Eric Roberts.

reserved

Kampaň RESERVED s názvom I love you Cindy je určite najväčšou produkciou poľskej módnej značky.

Cindy Crawford je jedna z najpopulárnejších a najrenomovanejších modeliek všetkých čias. Jej tvár zdobila obálky stoviek módnych časopisov vrátane 50 medzinárodných edícií Vogue. Narodila sa v DeKalb, Illinois, kde ju vo veku 16 rokov objavili módni skauti. V období 80. až 90. rokov bola najznámejšou svetovou modelkou. Pózovala pre také legendy fotografie ako Herb Ritts, Richard Avedon, Steven Meisel alebo Peter Lindbergh. Bola obľúbenou modelkou Gianniho Versace a múzou Georga Michaela.

reserved

V roku 1990 sa objavila vo videu k jeho hitu “Freedom!’. Cindy Crawford bola dvakrát v zozname najkrajších ľudí sveta časopisu “People” a v 1995 “Forbes“ ju označil za najlepšie platenú modelku sveta. Crawford tiež účinkovala ako herečka a TV moderátorka. V 90. rokoch hosťovala v MTV show “House of Style”. Dnes nielenže pokračuje vo svojej veľkolepej modelingovej kariére, ale aktívne sa venuje charitatívnej práci zameranej na pomoc deťom trpiacim leukémiou. Má vlastnú úspešnú líniu starostlivosti o pleť a navrhuje nábytok. Cindy Crawford stále inšpiruje a fascinuje – dokonca viac ako na začiatku svojej kariéry.

www.reserved.com, PR

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: