Svadba princa Harryho a Meghan Markle je ohrozená! Toto je dôvod, prečo sa Meghan nepriznáva za niektorých členov svojej rodiny

Zuzana Fulopova Ešte viac

Čím viac sa blíži máj a s ním aj svadba princa Harryho a Maghan Markle, tým viac je tento pár pod drobnohľadom médií. Novinári dokonca pritvrdili a zamerali sa aj na ich blízku rodinu. Najnovšie vyšla informácia, že svadba mladého páru je ohrozená. Čo sa skrýva za touto informáciou?

Na médiá si nezačala sťažovať len Meghanina mama, ale najnovšie už začali prenasledovať aj herečkinho brata Thomasha Marklea. Thomas vždy tvrdil, že sú si so sestrou blízki, ale keď sa obrátil na ňu so žiadosťou o pomoc, Meghan ho odmietla. Thomas kvôli novinárom dokonca odišiel z práce a trikrát zmenil bývanie.

View this post on Instagram

As the Royal Scandinavian tour is over, all the eyes are again on #princeharry and the Royal bride-to-be #meghanmarkle 👑 With the the couples’ wedding just a few month ahead, we can imagine how busy they are with the preparations. However, it seems like their taking it more seriously than we thought. It was reportedly said that Meghan is taking etiquette and elocution classes. Indeed, after a few official engagements, Meghan was often criticised for her manners in public, a few #fauxpas along actually with a few “exeptions” made for her. What were those? See in tomorrow’s post #royalty #royalfamilies #royalfamiliesofeurope #ukroyalfamilies #queen #princess #katemiddleton #princeharry #princewilliam #queenofnorway #modernroyalty #mariechantalofgreece #royalhouse #royalladies #spanishroyalfamily #pippamiddleton #queenelizabeth #theduchessofcambridge #princegeorge #princesscharlotte #princessofmonaco #swedishroyalfamily #crownprincessvictoria #meghanmarkle #meghanmarklestyle #royalwedding

A post shared by The Royal Family (@royalhousesofeurope) on

Prostredníctvom právnika Meghan oznámila, že Thomas je vzdialený príbuzný, ktorého dobre nepozná. Táto odpoveď bola pre neho ako facka. “Vyrastali sme spolu, boli sme si blízki. Je absurdné povedať, že ma nepozná,” komentoval Thomas. Jedna z teórií, prečo sa Meghan nepriznáva k svojmu bratovi je, že sa Thomas v predvečer Nového roka dostal do škandálu, kedy napadol svoju snúbenicu.

Už i tak má Meghan problémov na rozdávanie. Najnovšie vyšla informácia, že samotnej kráľovnej Alžbete II. sa nepáči jej správanie, pretože ignorovala niektoré pravidlá etikety paláca, ktoré považuje za zastaralé. To však nie je jediná vec, ktorú kráľovná vytýka herečke. Alžbete sa nepáči jej štýl obliekania, ktorý podľa nej nezodpovedá kráľovskej etikete.

https://www.instagram.com/p/BfDBbcWgnu5/?tagged=meghanmarkle

Novinári prišli s ďalšou informáciou, prečo je svadba mladého páru ohrozená. Svadba sa má konať v blízkosti Windsor Parku, kde došlo k úhynu 20 labutí a ďalších 20 je chorých. Jednou z príčin môže byť aj vtáčia chrípka, ktorá je nebezpečná aj pre ľudí. Síce sa táto teória zatiaľ nepotvrdila a stále sa robí výskum príčiny úmrtia, svadobné plány napriek tomu budú musieť byť pozmenené.

Dúfame, že všetky problémy sa čoskoro vyriešia a 19. mája nastane veľkolepá svadobná udalosť, na ktorú s napätím čaká nielen Anglicko. A čo vy, tešíte sa túto udalosť tak ako my? Dajte nám vedieť v komentároch.

Pozri aj: Táto jedna vec dokáže prečistiť cievy a pomôže vám udržať ideálny tlak 120 na 80. Len 2-3 lyžičky pred jedlom…

                                                                                                                            Zuzu, ofigenno.com

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: