Malý chlapček omylom zabil svoju zlatú rybku. Ľúbil ju tak veľmi, že mu napadla takáto absurdná vec

zlatá rybka/Foto: opencage.info

Mať domáceho miláčika má svoje výhody aj nevýhody. Jednou z obrovských výhod je napríklad starostlivosť, ktorej sa malé deti naučia. Naučia sa, že rovnako ako ľudia, aj zvieratá potrebujú starostlivosť a pozornosť. Všetkého však veľa škodí a preto treba vedieť, kde sú určité hranice. Deťom treba od začiatku vysvetliť, ako sa správne o zvieratko starať, aby to nedopadlo, ako v dnešnom príbehu.

Malý chlapček Everet veľmi miloval svoju malú zlatú rybku. Predtým, než išiel spať sa rozhodol, že sa s ňou ešte trošku pomazná. Malý chlapček samozrejme nechápal, že rybka musí byť neustále vo vode. Vylovil ju z akvária a ľahol si s ňou do postele. Vôbec nevedel, že by sa rybke mohlo niečo stať a možno aj preto pokojne zaspal. Keď jeho mama prišla chlapca skontrolovať, naskytol sa jej nemilý pohľad.

Gepostet von Tori Hamlin am Sonntag, 24. Februar 2019

Keď sa Everett zobudil, mama mu povedala, čo sa stalo. Malý Everett bol doslova zničený. Nechcel nič iné, než  sa pomaznať so svojím malým priateľom. „Keď som to uvidela, povedala som si, že je to hrozné. Keď mi to však neskôr vysvetlil, pochopila som, aké to je pre neho smutné,“ povedala Tori pre ladbible.com. „Veľmi miloval svoju zlatú rybku. Vždy bola v jeho izbe a rád sa na ňu pozeral. Nikdy predtým sa ju nepokúsil chytať,“ dodala.

Gepostet von Tori Hamlin am Montag, 4. März 2019

„Všetko som mu to vysvetlil, dohodli sme sa, že kúpime novú rybku, avšak už sa jej nemôže dotýkať. So všetkými novými pravidlami súhlasil,“ povedal otec Corey. „Deti robia veľa chýb, ale len keď ich urobia pochopia, že viac také chyby robiť nemôžu. Nie všetky deti poslúchajú svojich rodičov,“ dodal. Tento silný príbeh podporilo na sociálnych sieťach viac ako 65 000 ľudí. Niektorí sa dokonca ponúkli, že Everetovi kúpia novú zlatú rybku. „Vždy veľmi miloval rybky. Tá zlatá rybka bola len jeho a dožila sa naozaj úctyhodného veku. Teraz má niekoľko zlatých rybičiek a nevie sa na ne vynadívať,“ povedala s úsmevom Tori. 

Príbeh tohto malého šibala je veľmi pekný, i keď jeho koniec nebol najšťastnejší. Everret však ukázal, aké krásne je mať „najlepšieho“ priateľa, a že je veľmi dôležité postarať sa o neho. Samozrejme ako už bolo povedané, všetkého veľa škodí. Veríme, že jeho nové zlaté rybky budú pekne na svojom mieste v akváriu.

ladbible.com
0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: