Mamička 2-ročného chlapčeka na sekundu nedávala pozor. Video zachytáva desivý moment, ktorý sa odohral na eskalátore

Lucia Mužlová Ešte viac

Foto: pexels

Aj vy mávate občas zvláštny pocit na eskalátore? Hlavne keď sme boli mladší a fantázia nám pracovala na plné obrátky, predstavovali sme si koniec eskalátora ako ústa rozprávkového železného draka, do ktorých by sme mohli spadnúť, keby sme včas nevystúpili. Tento príbeh slúži ako varovanie pre všetkých rodičov, ktorí na eskalátor nastupujú s menšími deťmi.

Príbeh uverejnil portál Unilad a zábery pochádzajú z bezpečnostných kamier CCTV. Vidieť na nich môžete desivú udalosť, kedy sa rameno malého chlapčeka zaseklo v eskalátore v čínskom meste Yuanjiang. Mamička dvojročného chlapčeka prežívala hororové chvíle, snažila sa ho vyslobodiť, pričom sa eskalátor stále pohyboval. Až po zásahu pracovníkov strážnej služby sa ho podarilo zastaviť. Záchrana chlapčeka však trvala dlhšie.

Chlapček spadol na chrbát a ruka sa mu zasekla. Matka ho zachrániť nevedela, pretože ruka sa mu silno zakliesnila a keďže sa chlapček zľakol a cítil tlak a bolesť, začal kričať a plakať. Našťastie zakročil pozorný strážnik, ktorý eskalátor vypol a tak zabránil vážnejším zraneniam. Ďalších 45 minút sa ho záchranári a príslušníci hasičského zboru snažili vyslobodiť.

Chlapec neprestával plakať, jeho mama bola v absolútnom šoku. Podľa hasičov sa však chlapček po chvíli upokojil a bol veľmi statočný. Našťastie nedošlo k žiadnym vážnym zraneniam ani k zlomenine. Záchranári skonštatovali, že mama zažila väčšiu hrôzu ako jej syn. Veríme, že nebude mať žiadny traumatizujúci zážitok. Ak budete s menším dieťaťom na eskalátore, zvýšte svoju pozornosť.

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: