Mamička len pár sekúnd nedávala pozor. Video zachytáva neuveriteľnú reakciu, ktorá malému dieťaťu zachránila život

Foto: screenshot youtube

Je naozaj priam neskutočné, aké silné puto sa vytvára medzi matkou a jej dieťaťom. Pozná dokonale všetky jeho pocity a nálady. Keď je bábätko malé, tento vzťah je ešte o čosi intenzívnejší. Matka je nútená venovať svojmu malému dieťaťu 100% pozornosť. Dôkazom toho je aj čin, ktorý spravila mladá mamička pre svoje dieťa, ktorým mu zachránila život. O tomto naozaj statočnom čine informuje zahraničný portál ladbible.com.

Mladá mamička so svojim batoľaťom vchádza do stavebnej spoločnosti, ktorá sa nachádza na štvrtom poschodí. Zo začiatku je všetko v poriadku, obaja sa po poschodí rozhliadli. Následne však nastal doslova boj o život. Batoľa sa rozbehlo k zábradliu a požilo naň ruky v domnení, že zábradlie je sklenené. Zábradlie však sklenené nebolo a tak začalo padať hlavou smerom k zemi. V tej chvíli ho jeho pohotová matka doslova vytiahla za nohu späť na poschodie. Svoje dieťa spustila z očí naozaj na pár sekúnd. Na videu nie je vidieť či sa dieťa zranilo, našťastie ale nespadlo dole. To by zrejme znamenalo tragédiu.

Vďaka skvelým reflexom a pohotovosti mamičky sa predišlo obrovskej tragédii. Po tom, ako žena dieťa vytiahla, pribehli jej na pomoc aj pracovníčky stavebnej firmy. Chlap, ktorý bol s matkou a jej synom na poschodí v sekunde bežal dole pre prípad, že by dieťa naozaj spadlo. Po uverejnení videa sa našlo mnoho ľudí, ktorí hrdinský čin mladej mamičky chválili. Na druhej strane sa našlo aj zopár takých, ktorí ju kritizovali za to, že svoje dieťa nestrážila a nepozorovala na 100%.

Aj táto mladá žena a jej dieťa sú dôkazom toho, že pri malých deťoch stačí naozaj jedna sekunda a môže sa stať veľké nešťastie. Dôležité je strážiť svoje deti v každej situácii a najmä v nebezpečných priestoroch ako bol priestor tejto stavebnej firmy.

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: