Manžel ju vykŕmil na neuveriteľných 320 kilogramov. Dnes vyráža svojou postavou ľuďom dych

Lucia Horáková Ešte viac

Vážila neuverteľných 320 kilogram, no povedala si, že je čas na zmenu a tak sa prihlásila do programu o chudnutí. Vďaka svojmu odhodlaniu sa jej nakoniec podarilo zhodiť prebytočné kilá a dnes sa môže pochváliť skvelou postavou.

Christina Phillips trpela morbídnou nadváhou 320 kilogramov, ku ktorej sa dostala vďaka svojmu manželovi Zachovi, ktorý ju niekoľko rokov vykrmoval. Ten chcel mať totiž nad ňou úplnú kontrolu, ktorá stála takmer mladú ženu život. Christina sa s ním nakoniec rozviedla po tom, ako mu začalo vadiť, že sa stáva nezávislou a samostatnou.

Odhodlaná žena podstúpila najskôr podviazanie žalúdka a pustila sa do prísnej diéty pod dozorom skúsených lekárov. I keď mala obdobie, že s tým chcela skončiť a vrátiť sa k svojmu predchádzajúcemu životu, nakoniec jej odhodlanie bolo natoľko silné, že sa jej podarilo časom schudnúť až na úžasných 83 kilogramov.

Foto: Facebook

Christina sa teraz cíti vynikajúco a užíva si drobnosti každodenného života. Už len taká prechádzka po parku či nakupovanie, ju robí nesmierne šťastnou.

Mladá žena sa tak stala motiváciou pre mnohé iné ženy, aby sa nebáli výjst zo svojej komfortnej zóny, zapreli sa a vďaka odhodlaniu a sebazapretiu sa pokúsili zmeniť život. Christina je jasným príkladom toho, že sa to dá. Fotky hovoria za seba a jej premena je viac než fantastická.

Foto: Facebook
Foto: Facebook
Foto: Facebook

Lucy, womansworld.com

0
Komentovať (0)