Miluje ju napriek krivkám. Šarmantný herec Hugh Jackman oslavuje s manželkou už 23 rokov a toto je tajomstvo ich dlhoročného vzťahu

Gabriela Kinčoková Ešte viac

Foto: archív TASR (Photo by Joel C Ryan/Invision/AP)

Nájsť dokonalý pár v showbiznise je naozaj veľmi ťažké. Z každej strany sa na nás valia informácie o rozchodoch či neverách. Pekným príkladom o zotrvaní manželstva je napríklad vzťah herca Willa Smitha alebo Hugha Jackmana. Aj medzi hviezdami svetových rozmerov sa nájdu také, ktoré sú spolu už niekoľko desiatok rokov. Bližšie sa pozrieme na vzťah Hugha Jackmana so svojou manželkou a ukážeme vám, aké je tajomstvo ich dlhoročného vzťahu.

Hugh Jackman sa spolu so svojou ženou Deborrou-Lee Furness stretol v roku 1995. Natrafili a seba v jednej austrálskej televíznej show. Netrvalo to dlho a o niekoľko mesiacov neskôr sa rozhodli zosobášiť. Spravili tak v apríli v roku 1996. Odvtedy sa mnohé veci zmenili a Hugh sa vypracoval na jedného z najuznávanejších svetových hercov. Spolu vychovali dve deti Oscara a Avu. Obaja tvrdia, že práve deti sú to, čo ich vzťah spojilo viac než kedykoľvek predtým. Okrem toho Hugh často tvrdí, že je vďačný zato, že vzťah začal ešte predtým, než sa stal tak populárnym.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Hugh Jackman (@thehughjackman) on

„Sme k sebe naozaj veľmi úprimní a hovoríme si všetko. S Deb sme mali na začiatku niekoľko pravidiel, pretože ona už pár filmov točila. Nikdy nechodíme spať pohádaní. Občas sa stane, že sme hore aj do tretej ráno, no nejdeme spať skôr, ako si to všetko nevydiskutujeme. Najdôležitejšie pravidlo, ktoré však máme, je pravidlo dvoch týždňov. Nikdy nie sme od seba preč na viac ako dva týždne,“ povedal pre people.com Hugh Jackman. 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Hugh Jackman (@thehughjackman) on

Hugh považuje za najdôležitejšiu vlastnosť človeka práve úprimnosť a to isté očakáva aj vo vzťahu s Debbie. Práve preto, že si počas manželstva všetko povedali a boli k sebe úprimní, ich vzťah potrval dodnes. „Vždy som bol úprimný. Myslím si, že vo vzťahoch musíme byť sami sebou, dokonca aj keď ukazujeme svoje slabé miesta. Ak ste vo vzťahu, kde môžete byť sami sebou a ste úprimný, tak je to dobrý začiatok,“ dodal Hugh. Úprimnosť vo vzťahu je na prvom mieste, v tom má herec úplnú pravdu, nemyslíte?

people.com,mirror.co.uk
0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: