Mária Čírová ukázala najmladšieho syna v plnej kráse. Fanúšikovia si hneď všimli túto vec

Kristína Hagarová Ešte viac

Foto: Instagram (mariacirova)

Mária Čírová len pred niekoľkými týždňami zverejnila, že sa jej narodilo tretie dieťatko s netradičným menom Ruben. Odvtedy sa stala ešte viac pod drobnohľadom fanúšikov, ale aj médií.

Malý Ruben Kachut sa narodil 28. júl a je to v poradí už tretie dieťa speváčky Márie Čírovej. Okrem neho má doma ešte Zoe a Huga. Pôrod jej vyšiel tak, že boli obe jej staršie deti v tábore a veľmi sa tešili, až svojho malého bračeka uvidia.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa MÁRIA K. ČÍROVÁ (@mariacirova),

Deti sú nadšené

“Keď ste odchádzali do tábora, tak sme sa dohodli, že pri vašom návrate vás bude čakať váš nový braček doma. Sama som nevedela, či to budeme vedieť s Rubenkom splniť, ale podarilo sa!!! A teraz som už len zvedavá, čo naňho poviete, keď ho prvýkrát naživo uvidíte lásky moje!!” napísala na svojom Instagrame.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa MÁRIA K. ČÍROVÁ (@mariacirova),

Zverejnila fotografiu

Následne na to zverejnila aj fotografiu, kde už boli všetky jej poklady spolu. “Tak už sú všetky naše deti spolu a doma je konečne veselo!!! Zo Zoe sa stala moja osobná asistentka a Hugi pomáha tatinkovi so všetkým, čo treba. Už je to doma také… naozajstneee!!! Mám tri deti. Raz tomu určite uverím…”

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa MÁRIA K. ČÍROVÁ (@mariacirova),

Fanúšikovia si to hneď všimli

Teraz však fanúšikov prekvapila tým, že zverejnila detailnú fotografiu malého Rubena. Fanúšikom hneď neunikol jeden detail a síce, že malý má naozaj veľmi dlhé prstíky na rukách. Hneď teda začali písať, že je to čistý hudobník. Okrem toho napísali aj to, že sa podobá na svojich súrodencov. Podľa príspevkov, ktoré Mária na svojom Instagrame zverejňuje, je jasné, že si materstvo užíva a je zaň naozaj vďačná. Od svojho manžela dostala ako darček tri jednoduché prstienky. Na každom z nich je písmenko, ktoré symbolizuje začiatočné písmeno jedného z jej detí.

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: