Markizák Boris Pršo je po roku späť: TOHTO známeho človeka vyspovedal ako prvého

Lucia Horáková Ešte viac

Právom ho môžeme označiť za jedného z najslávnejších trénerov súčasnosti a to predovšetkým kvôli jeho šou o chudnutí, ktorou už pomohol zbaviť sa prebytočných kíl množstvu ľudí. Roky úsilia, driny a skúseností sa snaží vždy s ústretovým prístupom a širokým úsmevom posúvať ochotne ďalej.

Chris Powell spolu s manželkou Heidi sa ešte minulý rok objavili na Dni otvorených dverí Markízy a ako sa nechali počuť, Slovensko sa im údajne natoľko zapáčilo, že svoju cestu si plánovali zopakovať. Svoj sľub aj dodržali a dvojica sa v našich končinách opäť objavila.

Práve ich návštevu využil obľúbený markizácky redaktor Boris Pršo, ktorý „vytiahol“ Chrisa s Heidi na nákup potravín na celý týždeň s tým, že malo ísť o potraviny pre prípravu zdravých jedál. Z ich stretnutia vzniklo aj skutočne veľmi sympatické video, ktoré o to viac potešilo priaznivcov moderátora, keďže ide o jeho prvé video po takmer roku, čo sa dostával z vážnych zdravotných problémov. Ešte v septembri minulého roka markizák skolaboval a bolo mu diagnostikované nebezpečné krvácanie do mozgu, ktoré spôsobilo čiastočné ochrnutie na polovicu tela. Po operáciách, následnom liečení a rehabilitáciách, sa opäť dostáva do formy, čo môžeme vidieť vo vzniknutom videu.

Rady Chrisa Powella

Ak by ste chceli popracovať na svojom tele a zmeniť jedálniček, nechajte sa inšpirovať radami svetoznámeho trénera, ktorý vychádza z rokov skúseností. Stačí pritom málo a za krátky čas sa môžete cítiť vynikajúco.

Čistá voda

Kľúčom k zdraviu a postupnému úbytku na váhe je pitie dostatočného množstva vody. Podľa Chrisa by ste mali vypiť denne minimálne osem šálok čistej vody, čo predstavuje viac ako dva litre. Svojim klientom však odporúča vypiť raz toľko, aby zrýchlili metabolizmus a čiastočne získali pocit zasýtenia.

Dôležitý je cieľ

Ak túžite skutočne schudnúť, mali by ste byť o tom čo najviac presvedčení aj vo vašej hlave. Malé ciele nezaručujú veľké úspechy, a preto sa hneď od začiatku zamerajte na vaše celkové ciele. Len tak budete schopní sa ich držať a úspešne ich zvládnete.

View this post on Instagram

ARE YOU READY TO TRANSFORM WITH US???!! Our 90-Day challenge starts tomorrow!!! 🙌🏼💙💪🏼 Here’s the deets from the one and only @realheidipowell: OMG you guys, it is happening! 💃🏼🤗 We officially have OVER 10,000 of you on our 90 Day Challenge, starting tomorrow, August 6th!! 🎉 That’s HUGE!!! Ten thousand people ready to CHANGE THEIR LIVES with us!! We couldn’t be more excited to embark upon this journey with y’all.❤️ . YES…Chris and I WILL be by your side every step of the way, but I still want to give you a couple small things to focus on TODAY to set yourself up for success: . 💧Drink your water! Aim for 1/2 your body weight in ounces each day. 🥗 Meal prep and plan ahead! Go the www.heidipowell.net NOW to see one of my most popular blog posts on meal prep to guide you. 💪🏻 Set times to get your workout in. Remember…ALL IT TAKES IS 5 MINUTES A DAY! #LessIsMore. 🙌🏻 AND most importantly… ❤️ Watch, absorb, and embrace the life lessons as we deliver them to you. THESE, my friends, are the REAL meat and potatoes of lasting transformation.😘 . Taking these to heart while trusting the process and going all in are a SURE way to see results…and results that will LAST for a change! . If you aren’t yet signed up for the challenge, click the link in my bio! QUESTIONS? Tune in to the @thetransformapp FB page tomorrow at 3pm PST for a Facebook live where @realchrispowell and I will be kicking this bad boy off and giving you answers! #TRANSFORMwithChrisAndHeidi

A post shared by Chris Powell (@realchrispowell) on

Žiadne karbohydráty

Podľa Chrisa komplexné karbohydráty konzumovať môžete, no mali by ste sa im vyhýbať počas večerných hodín. Ak dostanete chuť na niečo sladké, siahnite radšej po mandliach alebo mliečnych výrobkoch.

Nesledujte čas

Počas cvičenia by ste nemali pozerať na hodiny, čo považuje Chris za veľký nezmysel. Podľa neho ide predovšetkým o individuálny pokrok a odporúča minimálne raz za dva týždne postupne zvyšovať čas aj intenzitu cvičenia.

Dôležitá je príprava stravy

Jedlo by sme si mali vždy chystať doma vopred a nespoliehať sa pri cestách na rýchle občerstvenia či rôzne pochúťky. Chris vedie svojich zverencov k tomu, aby sa stravovali hlavne doma.

Pokušenia

Ak sa zvyknete stravovať v reštauráciách s priateľmi či kolegami z práce, ktorí nedržia diétu a nemusia preto sledovať čo a koľko toho zjedia, Chris má pre vás dva skvelé tipy. Pred jedlom vypite veľký pohár vody, aby ste sa čiastočne zasýtili. Tiež si vypýtajte ešte pred konzumáciou pokrmu od čašníka krabicu, aby ste si do nej časť jedla vopred zabalili. Pokiaľ jedlo nebudete mať na očiach, nebude vás pokúšať zjesť celú veľkú porciu.

Preč s nezdravými potravinami

Ešte predtým, ako sa rozhodnete s procesom chudnutia začať, by ste mali z vašej kuchyne vyhodiť všetky nezdravé potraviny. Miesto nich si nakúpte ovocie, zeleninu, orechy či rôzne chutné proteíny.

Ak by ste sa chceli Chrisom inšpirovať ešte viac, pozrite si video, ktoré pripravil v spolupráci s Borisom Pršom.

Pozri aj: Kate a Meghan majú v rodine silnú konkurenciu. Táto kráska je najštýlovejšou členkou kráľovskej rodiny

Lucy, yahoo.com

0
Komentovať (0)