Mať mladšiu partnerku je asi v móde. Po Bradovi Pittovi si o 15 rokov mladšiu partnerku našiel aj Leonardo di Caprio


Tak sa zdá, že populárny Leo sa do ženby veľmi nehrnie. Do jeho života po mnohých vzťahoch vstúpila ďalšia mladšia žena. Leonardo ani tentoraz výberom neprekvapil. Modelka Alina Baiková je štíhla ako prútik a ostatným Leovým priateľkám akoby z oka vypadla.

Happy #nationaldogday 💕🐶 Leo and his dog Django 😊 #leonardodicaprio #djangodog

A post shared by Leonardo DiCaprio ツ (@leonardcdicaprio) on

Hviezda Hollywoodu má očividne vkus zameraný na určitú skupinu žien. Minimálne čo sa týka výzoru. Modelky, s ktorými chodil, sa jedna druhej podobajú ako vajce vajcu. Nie je to tak dávno, čo sa rozišiel s modelkou Ninou Agdal, mimochodom tiež Ukrajinkou, a už sa po jeho boku vykrúca ďalšia ukrajinská kráska. Na jej obranu ale treba povedať, že to v živote nemala jednoduché.

##amfARLosAngeles Style @amarsana_style #Wearing @jirikalfar #MakeUp @akmakeup_n_art #Hair @bertkietzerow

A post shared by Alina Baikova (@alina_baikova) on

Bojovníčka

Alina Baiková nedosiahla  vyššie vzdelanie a už ako veľmi mladá sa musela životom pretĺkať sama. A ten ju veru čo-to naučil. Už ako tínedžerka pracovala ako servírka v kaviarni, no nakoniec ju jej priatelia prehovorili, aby vyskúšala modeling. Na dráhe modelky sa jej darilo aj vďaka jej fyzickým predispozíciám a húževnatosti. Už rok po prihlásení do modelingovej agentúry sa dostala na predvádzacie móla v Číne a rok na to sa presťahovala do mekky módy – Paríža. Krátko na to sa začala podieľať na predvádzaní skvostných modelov v Miláne, Londýne, Paríži, ale aj New Yorku. Sláva na mladučkú krásku prišla nečakane, no zaslúžila si ju vlastnými silami.

Happy Birthday #UnitedNations #UNDay Thank you @vongova

A post shared by Alina Baikova (@alina_baikova) on

Medzi Alinou a Leonardom je 15-ročný vekový rozdiel. V dnešnej dobe nič výnimočné. Miláčik ženského publika sa pritom ešte ani raz neoženil, a ako sa zdá, zrejme sa ani nemieni. 42-ročného herca nedávno paparazi nafotili s novou korisťou aj s dlhoročným priateľom Tobeym Maguireom.

Alina sa okrem modelingu venuje tak trochu aj kvetom. Má vlastnú spoločnosť na kvetinovú výzdobu s názvom Alina´s Flowers a práve tá párik spojila. Alinino kvetinárstvo malo za úlohu doručiť a vyzdobiť aukciu, ktorú usporadúval zasa Di Capriov fond. Táto láska začala prinajmenšom pekne. Myslíte si, že im to vydrží?

I'm judging you.

A post shared by Alina Baikova (@alina_baikova) on

Nuž, úprimne povedané, väčšina stále zaľpbených romantických dušičiek si Leonarda aj tak bude vždy spájať len s Kate Winsletovou, s ktorou tvorili hereckú dvojicu pri natáčaní kultovej drámy Titanic. Pravdu povediac aspoň im to spolu pristane a Kate je kus krásnej ženy! No veď uznajte!

Pozri aj: Ženy narodené v tomto znamení sú kráľovné zverokruhu! Týchto osem faktov to potvrdzuje!

zdroj: babskeveci.sk


Komentáre

komentárov