Máte pocit, že z vás niekto vo vašom okolí vysáva energiu? Vedľa takéhoto človeka nemôžete v kostole zapáliť ani sviečku. Keď zistíte prečo, nikdy tak neurobíte!


Nábožní ľudia rôznych vierovyznaní prichádzajú počas väčších sviatkov do svojich chrámov vo väčšom počte a častejšie. Túžia si očistiť myšlienky, spojiť sa s Bohom, ktorého vyznávajú. Ak sa vám však stalo, že ste sa v chráme pri modlitbách necítili dobre a mali ste pocit, že na vás niekto alebo niečo zle vplýva, nemuseli ste sa mýliť.

1
takprosto.cc

Do dnešného dňa sa po svete potulujú ľudia, ktorí svojmu okoliu akosi vysávajú energiu. Kedysi ich volali bosoráci, čarodejnice, ľudia, čo druhých uriekli alebo dokonca upíri. Nejde o žiadny nezmysel. V súčasnosti o ľuďoch, z ktorých sála zlý duch, hovoríme ako o vysávačoch energie alebo o rozsievačoch negatívnej energie. Pohybujú sa medzi nami stále, ibaže moderná doba im už nepripisuje takú dôležitosť. To však neznamená, že neexistujú.

Posvätný priestor

Kostol je miestom, kde ľudia hľadajú posilu, samých seba, Boha či jednoducho pokoj a ticho, aby mohli meditovať nad svojimi životmi. Najmä väčšie anonymnejšie chrámy a spoločenstvá navštevujú aj ľudia, ktorí zjednodušene povedané prichádzajú na druhých vrhnúť blesky, nespokojnosť či negatívne emócie. Rozpoznať čarodejnice však je možné. Dávajte si v chráme, kde ste obklopení ľuďmi ktorých nepoznáte, pozor na niektoré znaky.

Čím sa prezradia?

Ľudia, ktorí chodia do chrámov nie pre svoju vieru, ale pre vedome znepokojovanie a prenášanie zlej energie na iných, sa vyznačujú malými detailmi. Napríklad si ruky vyložené na lavici krížia jednu cez druhú, spravidla je to ľavá ruka na pravej ruke. Na ľavej ruke majú zväčša ukazovák a prostredník prekrížený. Ak sedíte vedľa takéhoto človeka a necítite sa dobre, radšej si odsadnite.

2
takprosto.cc

Nikdy nie v protismere

Novodobí čarodejníci a čarodejnice obchádzajú kostol vždy v smere hodinových ručičiek, nikdy nie proti nemu. Ide o to, že ak by posvätný priestor, v ktorom chcú rozsiať neistotu a nepohodu, obišli proti smeru hodinových ručičiek, negatívna energia by sa usadila na nich a nie na tých, ktorým je určená, teda veriacim.

Zradné sviečky

Osobitnú pozornosť by ste mali venovať ľuďom pri zapaľovaní sviečok. Čarodejnice odpradávna pri sviečkach mali svoje rituály a tie sa nezmenili dodnes. Po zapálení obetnej sviece pred niektorým z oltárov odchádzajú od svietnikov cúvajúc. Je to preto, lebo oheň je pre nich symbolom božstva a tomu sa nemožno obrátiť chrbtom.

3
takprosto.cc

Pred Veľkonočnými sviatkami

Prichádza Veľká noc a ak ste sa ju rozhodli stráviť v cudzom meste alebo v inej krajine, dávajte si pozor najmä na veľké a preplnení chrámy. V malých kostoloch sa takíto ľudia nezdružujú, väčšinou ich nájdete v obrovských bazilikách, kam prúdia okrem veriacich aj davy turistov. V takýchto chrámoch môžu ľahko zaniknúť a ešte ľahšie sa z nich vytratiť. V menších kostolíkoch sa necítia bezpečne. Stretli ste sa už s niečím podobným aj vy? Dajte nám vedieť v komentároch.

Pozri tiež: Dlho som mala pocit, že je v mojom dome zlá energia, ktorá ovplyvňovala celú moju rodinu. Potom som objavila jeden z týchto 9 známych polodrahokamov, ktoré sú jednoducho na všetko!

zdroj: babskeveci.sk, takprosto.cc


Komentáre

komentárov