Ak máte radi vyprážaný syr, tak potom musíte vyskúšať tento jednoduchý recept


Klasické jedlo, ktoré má skoro každý rád. Vyprážaný syr je na pravidelnom jedálničku nie jedného človeka. Skúšali ste však niekedy pripraviť syr aj na iný spôsob?

Tento recept je iný, no dovolíme si tvrdiť, že je takisto jednoduchý a vhodný na každú grilovačku, či len tak na večeru alebo raňajky. Postup, ktorý ukazuje vo videu šéfkuchár Alton Brown, je veľmi jednoduchý. Syr nastrúhame a okoreníme a následne ho dáme zapiecť až kým sa neroztopí. Následne si chlieb nakrájame, natrieme maslom a spravíme si z neho hrianky. Na hrianku si natrieme opečený syr. Ak to máme, chlebík so syrom si zabalíme do alobalu a na chvíľu ešte zapečieme.

Na prípravu tohto jedla budete potrebovať:

  • Chlieb
  • Maslo
  • Viac druhov syra podľa vlastného výberu
  • Lyžička horčice
  • Trošku pálivej papriky, čierneho pepra a samozrejme soľ.

Dúfame, že si pri príprave tohto receptu pochutíte. Ak vám nie je všetko jasné, prikladáme aj video s detailným postupom tohto receptu.

horoskop-april

Viac rýchlych a netradičných receptov nájdete TU.


Komentáre

komentárov

'); // za telo článku vlož sitelement zónu //content_block.insertAdjacentHTML('afterend',''); // zavolaj sitelement async script //(function(d, t) { var g = d.createElement(t), s = d.getElementsByTagName(t)[0]; g.src = 'https://ad.sitelement.sk/www/delivery/asyncjs.php'; s.parentNode.insertBefore(g, s);}(document, 'script')); }]); _adform.push([vastOrPmpId+'.pmp.success', function() { // použi na testovanie //console.log('great success!'); }]); _adform.push([vastOrPmpId+ '.ad.ready', function() { // použi na testovanie //console.log('ad is ready'); }]); })(window, document, (Adform = window.Adform || {}));