Máte vo svojom okolí človeka narodeného v znamení Baran? Týchto 10 vecí mu radšej nikdy nehovorte!

Monizz Charakteristika znamení

Ľudia narodení v znamení Barana sú často považovaní za problémových, nevyspytateľných a veľmi tvrdých. Uznať im však treba aj ich statočnosť, nezávislosť a spontánnosť. Tak ako všetky znamenie, aj barani majú svoje pozitívne aj negatívne stránky. Dajte si však pozor, aby ste baranom nikdy nepovedali nič, čo by sa podobalo týmto trinástimi vetám.

pixabay.com

Ste si istý, že nepotrebujete pomoc?

Barani sú nezávislí a radi robia veci sami. Sú presvedčení, že to vedia najlepšie a ak sú náhodou nútení, aby niekto urobil niečo za nich, poriadne to skritizujú.

Prestaňte sa správať ako dieťa!

Nikdy to nepriznajú, no vedia, že sú tvrdohlaví a veľmi svojhlaví. Aj keď sú si vedomí, že veci robia nesprávne, alebo že nemajú zmysel, nikdy nepripustia, že by to mohla byť pravda. Ak ich niekto kritizuje, začnú byť nervózni, sarkastickí a niekedy až agresívni.

pixabay.com

Nechajte slovo aj iným

Väčšina ľudí narodených v znamení barana sú veľmi individualistické osobnosti a milujú byť stredobodom pozornosti. Nikdy im nehovorte, že rozprávajú alebo sa predvádzajú príliš, mohli by ste trafiť Achillovu pätu a to by dopadlo podobne, ako pri bode vyššie.

Prečo ste taký nedotklivý?

Nedotklivosť baranov súvisí s ich neschopnosťou zniesť kritiku. Nikdy verejne nepoukazujte na ich urážlivosť, nedotklivosť, či panovačnosť. Oni majú vždy svoj názor a ten nezmenia ani v prípade, že vnútorne cítia jeho mylnosť.

pixabay.com

Môžete to napraviť

Nie, barani nikdy nič nenapravujú, pretože by tým priznali vlastnú omylnosť. Nakoľko sú títo ľudia zväčšia vodcovia, riaditelia, alebo majú vyššie postavenie, neradi prijímajú rady a ešte menej radi ich realizujú. Aj v prípade, že je to v tom najlepšom záujme.

Trpezlivosť je cnosť

Alebo trpezlivosť ruže prináša. Čokoľvek, čo súvis s čakaním je zlé. Barani majú radi všetko hneď a perfektne. Sú síce bezprostrední a vedia sa veciam až detsky milo nadchnúť, no ak majú čakať, je to presne taká istá reakcia, ako u škôlkárov. Netrpezlivosť je jednou z ich najčastejších negatívnych vlastností.

pixabay.com

Ste naozaj sebecký!

V tomto smere sú barani veľmi zvláštni, pretože naozaj túžia uprednostňovať iných pred sebou. Súvisí to s ich potrebou byť dôležitými a trochu si pomastiť brucho. Nie sú vypočítaví, ale keď urobia niečo pre druhých na úkor seba, radi by za to dostali aspoň pocit obdivu. Nanešťastie, väčšinou ich egoizmus prevažuje a tak uprednostnia seba pred druhými. Súvisí to s ich nezávislosťou. Takí jednoducho sú.

Ten bol lepší

Prirodzená súťaživosť a túžba byť najlepšími v baranoch vyvoláva často nepriaznivé pocity. Neznášajú, keď za lepších považujú iných, než ich samých. Sú od narodenia lídri a čo i len predstava, že ich niekto predbehol sa im veľmi nepáči a veľmi podkopáva ich ego. V súkromí to nesú dosť ťažko a pred blízkymi o tom dokonca vedia rozprávať celé veky, ako o krivde.

pixabay.com

Nikdy to nedokážete

Povedať baranovi, že niečo nedokáže, je ako ukázať rozzúrenému býkovi červenú látku. Okamžite sa do vás pustí, pretože on dokáže všetko. Nikto ho nemôže podceňovať. Pravda je taká, že čo si barani zaumienia zväčša naozaj dosiahnu a je to len ich vlastnou tvrdou prácou. Netreba ich dráždiť podobnými výrokmi a to najmä vtedy, ak je konkrétna osoba naozaj schopná.

Mohli by ste sa upokojiť?

Ak chcete barana vyprovokovať, alebo ponížiť, pokojne túto otázku položte. Znesiete síce otrasné pohľady, v tom horšom prípade aj slovné urážky. Ak totiž niekto barana vyprovokuje, neprejde to len tak. Je to ako výzva na súboj, niekto musí byť víťaz. Uvedomte si, že pri baranoch však bývajú súboje obzvlášť tvrdé.

Poznáte vo vašom okolí nejakého barana, na ktorého toto všetko sedí? My veru áno!

Pozri aj: TEST: Ktorá osoba je najhlúpejšia? Nech sa rozhodnete akokoľvek, vaša voľba o vás niečo prezradí

zdroj: babskeveci.sk (M)

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: