Meghan a Harry sú v Británii bez Archieho. Pre toto ho nechali radšej v Kanade

Foto: Profimedia

V súčasnej dobe Meghan Markle a princ Harry absolvujú svoje posledné „turné“ kráľovských povinností predtým, než sa definitívne odtrhnú od kráľovskej rodiny. Neustále sú pod drobnohľadom verejnosti, ale zároveň sa nevyhnú ani kritike.

Ako uvádza portál People, majú poriadne nabitý program. Posledné kolo kráľovských stretnutí predtým, než 31. marca oficiálne odídu, pre nich znamená plnenie si povinností. Všetko to vyvrcholilo spoločným stretnutím v opátstve Westminster pre komunitu Commonwealth Service.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Izzy Obeng 🚀 (@izzy.obeng),

Dôvodom je koronavírus

Mnohým ľuďom však neuniklo, že malý Archie s nimi nie je. Niekoľko matiek by určite nesúhlasilo s tým, že nechali svojho niekoľko mesačného syna tak dlho bez rodičov. Napriek tomu, že plány boli iné, Meghan a Harry odleteli naspäť do Kanady, hlavne kvôli panike z koronavírusu. To je aj dôvod, prečo malého Archieho nebrali so sebou do Británie. Napriek tomu boli od seba celkom dlhý čas. Každý deň podľa zdrojov volali cez videochat. Zdá sa, že im pokojný život v Kanade, konkrétne vo Vancouveri s ich synom skutočne vyhovuje.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Meghan Markle Brasil (@marklecombra),

Robí pokroky

Malý Archie najnovšie robí pokroky, ako každé dieťa. Začína sa stavať na nohy a lozí. Najnovšie prvý raz videl sneh, z ktorého bol unesený. Blízky zdroj tvrdí, že Harry a Meghan si tento život užívajú. Chodievajú spolu na dlhé prechádzky so psami, cvičia jogu a Meghan varí. Sú naozaj šťastní. Čo sa týka ich aktivít, venujú sa základom svojej novej neziskovej organizácii. Majú v úmysle vyvinúť nový spôsob, ako uskutočniť zmeny a budú o tom informovať ešte v tomto roku.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Royal Style Watch (@royalstylewatch),

Sentimentálne šaty

Na svojej poslednej akcii, ktorej sa zúčastnili, si veľa ľudí všimlo aj outfit, ktorý mala Meghan na sebe a označili ho za skutočne sentimentálny. Uvádza tak portál People v inom článku. Všimli si totižto, že jej šaty sa nápadne podobajú na outfit zosnulej princeznej Diany. Aby toho nebolo málo, keďže Diana bola v tom čase tehotná, veľmi veľa ľudí našlo paralelu a začali sa domnievať, že tehotná je aj vojvodkyňa Meghan.

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: