Meghan a princ Harry ukázali svoj nový dom. Aj vďaka tomuto sú ako obyčajní ľudia

Kristína Hagarová Ešte viac
Harry a Meghan

Foto: archív TASR/AP

Nažívať si budú skutočne luxusne. Len nedávno mnohých prekvapila správa o Harrym a Meghan, ktorí sa presťahovali do mesta Santa Barbara.

Ako uvádza portál Tatler, ich dom má rozlohu 14 563 metrov štvorcových, má deväť spální, 16 kúpeľní a nachádza sa na 5,4 akrovom pozemku v hornej časti Montecito. Údajne ho kúpili 18. júna za 14 650 000 dolárov.

Dom snov

Krásny dom s výhľadom na hory obklopuje živý plot, kaskádovitá zeleň a ružové záhrady. Záhrady sú plné krásnych stromov z Talianska, levandule aj olivovníkov. V dome sa pritom nachádza všetko, čo by ste si vedeli predstaviť. Knižnica, kancelária, kúpele, telocvičňa, herňa, vínna pivnica aj garáž pre päť áut. Nechýba zároveň ani priestor pre Meghaninu mamu Doriu. Pár mal súkromne kúpiť dom od herca a producenta Tylera Perryho, no všetko chceli nechať v tajnosti.

Foto: TASR archív

Domov filmových hviezd

Santa Barbara je domovom mnohých filmových hviezd, preto je to miesto, kde nehnuteľnosti stoja ohromné sumy. Táto konkrétna sa nachádza v Montecite, kde je každý dom navrhnutý tak, aby mal svoje súkromie, dlhé príjazdové cesty a veľké brány. Princ Harry a Meghan sa mali zdržiavať spočiatku len v Los Angeles, aby boli blízko Meghaninej matky. Podľa zdroja je teraz toto miesto, kde chcú pokračovať vo svojom živote.

Foto: archív TASR

Je to prvý domov, ktorý kedy vlastnili ako pár a konečne majú svoje súkromie. Toto je miesto, kde chcú vychovávať Archieho a kde mu chcú dopriať normálny život. Veria tiež, že toto je miesto, ktoré sa stane ich domovom a kde konečne zapustia korene bez pozornosti médií. Napriek tomu, že dom vyzerá naozaj luxusne, nedá sa poprieť, že je v ňom veľká dávka jednoduchosti a štýlu. Mnohí preto tvrdia, že je úžasné, že si za svoje sídlo nevybrali palác, a to ich ešte viac priblížilo k obyčajným ľuďom.

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: