Meghan, Harry a Archie ukázali, v akom dome bývajú. Vďaka tomuto sú ako obyčajní ľudia

Lucia Mužlová Ešte viac

Foto: Profimedia

Odchod princa Harryho a jeho manželky Meghan z kráľovskej rodiny šokoval nielen verejnosť, ale aj celú kráľovskú rodinu. Ako presne sa to však udeje, zostáva nejasné.

Ako uvádza portál GlobalNews, pravdepodobne to zatiaľ nevie ani „bývalá“ kráľovská dvojica. Harry, Meghan aj Archie momentálne žijú v Kanade. Tu však môžu ostať len 6 mesiacov bez formálnych dokladov alebo požiadať o pracovné víza a zostať dlhšie.

Bývajú v dome za 25 miliónov

Dom má hodnotu 27,5 miliónov dolárov, čo je v prepočte asi 25 miliónov eur. Rozloha tohto krásneho domčeka je 6857 metrov štvorcových a z jedálne, kuchyne a obývacej miestnosti je krásny výhľad na pobrežie a oceán. Domček sa nachádza v najprestížnejšej časti West Vancouveru a veľmi blízko si domy prenajala aj ochranka. Tá investovala niečo pod 100 eur za noc v domoch prenajatých cez AirBnB. Fanúšikom sa nápad páčil, pretože nepotrebovali ďalšie honosné domy pre ľudí, ktorí sa starajú o ich bezpečnosť. Stačí im aj obyčajné bývanie, žiadny luxus.

Keď sa rozhodnú, že zostávajú žiť v Kanade natrvalo, môžu požiadať o trvalý pobyt. Všetko, o čom médiá v poslednej dobe píšu, sú však len dohady. Stále nie je jasné, ako dlho bude dvojica s malým Archiem v Kanade, ako často bude chodiť do Spojeného kráľovstva a ani to, kde presne budú žiť.

Foto: archív TASR

Do značnej miery to môže závisieť práve na Meghan, ktorá v Kanade niekoľko rokov žila, a to počas účinkovania v seriáli Suits (Kravaťáci). Ak sa pozrieme na praktické hľadisko, portál uvádza, že najjednoduchšie je pre nich zostať v Kanade so statusom návštevníka šesť mesiacov a neskôr sa sami rozhodnú, ako presne ich situáciu vyriešia. Aktuálne vyšli fotografie, ktoré ukazujú sídlo šťastnej rodiny. Tu by sme si vedeli predstaviť život mnohí.

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: