Meghan Markle jedným gestom nahnevala množstvo ľudí. Stačilo pár slov a kritika sa začala sypať

Foto: profimedia

Meghan Markle sa opäť stala terčom kritiky po tom, čo sa objavila na koncerte Global Citizen VaxLive na podporu vakcinácie proti koronavírusu. 

Po jej manželovi princovi Harrym sa objavila so svojím príhovorom aj ona a mnohých ľudí už pár slovami veľmi pobúrila. Ako uvádza portál Daily Mail, vo svojom príhovore tvrdila, že koronavírus vymazal generáciu pokroku pre farebné ženy. Vojvodkyňa je známa svojou láskou k drahému oblečeniu a symbolickým šperkom. To sa však na túto príležitosť, kedy vo veľkom hovorila o biede a chudobe, príliš nehodilo.

Vyčíslili si každý kúsok

Vyzerala očarujúco, no mnohým ľuďom to nedalo a vyčíslili si každú jednu maličkosť, čo mala Meghan v ten deň na sebe. Červené košeľové čaty značky Carolina Herrera mali hodnotu 1 200 libier. Svoj vzhľad podčiarkla hromadou zlatých šperkov, napríklad hodinkami Cartier od princeznej Diany za 17 800 libier (čo bola ich hodnota v čase, keď ich nosila Diana, teraz ich cena ešte stúpla), náramkom Cartier za 5 000 libier, ďalším náramkom za 2 361 libier a náhrdelníkom za 102 libier.

Bolo to vhodné?

Vojvodkyňa je fanúšičkou nosenia viacerých šperkov, no pri slovách o tom, aké sú časy ťažké a ako mnohým ľuďom hrozí chudoba sa niečo takéto príliš nehodilo. Ľuďom to skôr pripadalo ako výsmech, než ako podpora. Samozrejme, je potrebné dodať, že veľkú väčšinu týchto šperkov si nekúpila, ale dostala ich a majú pre ňu silný symbolický význam.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Meghan Markle 🔵 (@meghanmarkle_official)

Hoci jej príhovor o tom, ako množstvo žien prišlo o prácu a hrozí im chudoba nebol zlý, mnohých pobúrilo to, že si na takúto príležitosť obliekla priam nehorázne drahé veci. Samozrejme, Meghan si tieto veci na seba určite nedala preto, aby ľudí pobúrila či rozčúlila, odborníci sa však zhodli v tom, že to nebolo vhodné.

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: