Melanie Trump a Brigitte Macron spôsobili ošiaľ, keď sa spoločne ukázali na verejnosti. Čo si ľudia všimli ako prvé?

Monizz Ešte viac

Americký prezident Donald Trump priletel v ostatných dňoch na pozvanie francúzskeho prezidenta Emmanuela Macrona do Paríža. Predstaviteľov štátov sprevádzali aj ich krásne polovičky. Ošiaľ, ktorý spôsobili prvé dámy, však mnohých nenechal sedieť na stoličkách.

View this post on Instagram

~ July 13, 2017 ~ #melaniatrump

A post shared by Melania & Ivanka (@melania_ivanka_trump) on

Menej je niekedy viac

Vlnu ošiaľu spôsobili prvé dámy na dve strany. Časť ľudí sa postavila proti Brigitte Macron, ktorá podľa nich nemá poňatia o tom, čo by mala nosiť prezidentova manželka za zenitom. Druhú lavínu zasa spustili odporcovia Melanie Trump, ktorá sa podľa nich navliekla do kostýmu hodného hrdiniek zo sladkých amerických románov spred štyridsiatich rokov. Väčšina pobúrencov sa však zhoduje v názore, že Brigittine biele šaty by viac pristali mladšej Melanii, zatiaľ čo decentný kostým so sukňou siahajúcou pod kolená si mala obliecť sedemdesiatnička Brigitte.

Zabudnuté dekórum?

Štíhle nohy bez kŕčových žíl môže francúzskej prvej dáme závidieť nejedno ženské oko. Napriek tomu sa natíska otázka, čo robili módni poradcovia, keď dopustili, aby si Macronová oblieka šaty siahajúce pomerne vysoko nad kolená. Do kariet jej nehrá ani etiketa, ani jej úctyhodný vek. I keď sa drží a vyzerá fantasticky, určité medze by liberálna a svojrázna manželka francúzskeho prezidenta mala mať. Zatiaľ čo úbohá Brigitte znáša vlnku kritiky, pri ktorej sa ľudia neboja vyjadriť svoj názor aj skutočne vulgárnym spôsobom, Melania zasa vyšla na smiech.

Titulky, ktoré hlásajú, že sedemdesiatnička zatienila ešte stále krásnu a atraktívnu bývalú modelku zo Slovinska, sa nehanbia označiť ju za staromódnu a staroženskú. Možno si Melania myslela, že na francúzskej pôde zapadne. To zrejme ešte netušila, že moderná Macronová mala v talóne najnovšie módne vychytávky. Faktom ostáva, že obe dámy si akosi pomýlili svoj vek. Kým Melania si mohla dovoliť ukázať viac, Brigitte nenechala nič na náhodu a ukázala aj to, čo nemusela.

Zdá sa, že manželky ráznych prezidentov zahájili prvý, i keď možno celkom nechcený a nevedomý súboj. Verejnosť sa rozdelila na dve strany a kontroverznosť oboch prezidentov sa preniesla aj na vkus a formálnu prezentáciu ich manželiek. Nech už sú názory akékoľvek, treba uznať, že obe dámy napriek malým nedostatkom vyzerajú výborne. Netreba vôbec pochybovať ani o tom, že pri najbližšej príležitosti sa podobným chybičkám krásy určite vyhnú.

https://www.instagram.com/p/BWgarPtDXs4/?tagged=brigittemacron

Čo si myslíte o oblečení Melanie Trump a Brigitte Macron vy? Potešíme sa, keď sa s nami o vaše názory podelíte v komentároch.

Pozri aj: Žena je ako víno, čím staršia, tým krajšia! To, že máte 40 a viac ešte neznamená, že sa nemôžete obliekať ako pravá Talianka!

zdroj: babskeveci.sk (Monika), dailymail.co.uk

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: