Mesiac čakal na svoju rodinu pri zhorenom dome. Tento psík je hrdinom a verným priateľom v pravom slova zmysle

Lucia Mužlová Ešte viac

AP Photo/Ringo H.W. Chiu/facebook

Verný psík bol nájdený pri jednom zo zhorených domov kalifornského požiaru. Čakal na svoju rodinu, ktorá našťastie stihla rodinný dom opustiť. Fenka Madison sa našla bez jediného škrabanca a pri tom, aké ničivé boli požiare sa dá hovoriť o zázraku.

Nedávno Kaliforniu zachvátili požiare, ktoré vyhnali z domovov tisíce ľudí. ľudí sa podarilo evakuovať, no nastal obrovský zmätok, v ktorom sa na niektoré veci zabudlo. Majiteľka fenky sama povedala, že bola nútená opustiť svojich dokonca dvoch psíkov. Následná evakuácie jej zabránila vrátiť sa domov. Myslela si, že svojich najlepších priateľov navždy stratila. Miguel, brat fenky Madison sa našiel po pár dňoch. S fenkou to však bolo ťažšie.

Madison’s parents were unable to get home to him when the Camp Fire spread. They hoped and prayed he would be OK. When…

Gepostet von K9 Paw Print Rescue am Mittwoch, 5. Dezember 2018

Zúfalá majiteľka sa chcela k svojmu zhorenému domu vrátiť v nádeji, že tam nájde stratenú Madison. Musela však počkať pár dní, aby bola cesta domov bezpečná. Na veľké prekvapenie pri dome fenku našla. Čakala tam na svojich majiteľov. Toto čakanie trvalo takmer mesiac.

Požiar v Kalifornii si vyžiadal najmenej 85 obetí, 17 zranených a škody vo výške 7,5 až 10 miliárd dolárov. Zničených bolo viac ako 18-tisíc budov, vrátane domov. Je zázrakom, že sa Madison našla a bola bez jediného škrabanca.

Pozri aj: Pozrite, aké už má bruško. Meghan Markle všetkých očarila, keď sa objavila v týchto krásnych šatách

Lucia M., unilad.co.uk

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: