Mesiac ju žiadal o ruku na každom kroku, no ona nič netušila. Vtipné fotografie zachytávajú zásnuby, aké ste nevideli

Kristína Hagarová Ešte viac

Foto: unsplash

Niektorí muži majú jednoducho talent na originálne a zaujímavé požiadania o ruku. Keď ide o zásnuby, niekto sa občas rozhodne, že klišé teda určite nie je jeho cesta. Dôkazom je aj Edi, ktorý svoju priateľku o ruku požiadal spôsobom, ktorý sa len tak nevidí.

Edi Okoro má očividne talent na originálne požiadania o ruku. Na svojom Facebooku zverejnil celý priebeh toho, ako sa rozhodol svoju priateľku požiadať o ruku. Je to určite príbeh, ktorý sa u nich v rodine bude rozprávať z generácie na generáciu a je otázne či niekto vymyslí niečo, čo bude schopné to preskočiť.

Séria fotografií

Edi si na Facebooku vytvoril celý album fotografií, ktorý nazval „Ako som požiadal Cally“. Podstatou je, že umiestnil snubný prsteň do ich bežných životných situácií bez toho, že by si to vôbec všimla. Dalo by sa povedať, že ho mala priamo pred nosom, no absolútne nič nezaregistrovala. Celé to však vzniklo úplne náhodne a celý príbeh zverejnil Edi práve na svojom Facebooku.Ako celý nápad vznikol?

„Zásnuby hovoria o páre ako takom. Množstvo ľudí plánuje vynikajúce jedlo alebo výlet, ale ja som to nemohol urobiť, pretože neplánujem, som improvizátor. Takže to z toho urobilo výzvu, pretože Cally to vie a keby som sa snažil niečo naplánovať, hneď by vedela, že sa niečo deje. Z toho dôvodu som so sebou bral prsteň všade a dúfal som, že ten okamih príde spontánne. Asi po mesiaci čakania na správny okamih som sedel na pohovke a obdivoval som prsteň, ktorý som vybral, no vtedy ma Cally takmer pristihla. Všetky tieto pocity vo mne vyvolali jedinú myšlienku- Cally nevie, že mám prsteň! A práve preto by som mal tieto okamihy dokumentovať. Preto som začal robiť čo najviac fotografií Cally s prsteňom bez toho, aby o tom vedela… a áno, nemala absolútne tušenie, o čo ide. Cieľom bolo nasnímať toľko odvážnych fotiek, až kým nenájdem správny okamih, kedy sa to opýtať alebo kým ma nepristihne,“ napísal.


Odvážne pokusy

Na fotografiách sa mu podarilo zachytiť Cally s prsteňom v ruke počas spánku a dokonca jej ho dal medzi šperky, kde si prsteň dva dni ani nevšimla. Fotografie sú naozaj veľmi vtipné a je úžasné, že sa mu podarilo vymyslieť takýto originálny postup zásnub. Ak vás zaujíma, ako to celé skončilo, párik sa nakoniec predsa len zasnúbil.


Ako príbeh dopadol?

„Takže, nakoniec sme skončili zasnúbení a nie, neprichytila ma. Avšak, to je príbeh na inokedy. Odfotili sme sa len chvíľu potom, čo mi povedala áno. O týchto fotografiách nevedela!“ napísal. O Edim písalo naozaj veľké množstvo médií a jeho fotografie sa stali virálnymi po celom internete. Priznajte sa, ktorá by taktiež túžila po podobnom požiadaní o ruku?

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: