Miluje ju napriek krivkám. Šarmantný Pierce Brosnan s manželkou oslavujú už 25 rokov vzťahu a takto vyzerá ich láska

Banana Ešte viac

Známy herec je bez pochýb snom mnohých žien, no jeho srdce patrí len jednej. Aj keď si Pierce Brosnan zahral zvodného Jamesa Bonda, ktorý bol stále obklopený tými najväčšími kráskami a ako romantika sme ho mohli vidieť vo filme s Meryl Streep, skutočnosť je zrejme ešte krajšia. V súkromí, po vypnutí kamier je tento írsky rodák verný svojej dlhoročnej láske. Keely Shaye Smith je síce jeho druhá manželka, no ich krásny 25-ročný vzťah je dôkazom, aká silná môže byť láska.

Párik sa môže v auguste popýšiť oslavou 17 rokov manželstva, no ich vzťah má oveľa dlhšie trvanie. Sympatická novinárka a rodáčka z Kalifornie sa s predstaviteľom „Bondoviek“ stretla po prvý krát v roku 1994. Ako žurnalistka mala prístup do kruhov, v ktorých sa Pierce Brosnan pohyboval a ich prvé spoločné stretnutie prebehlo na party v Mexiku. Keely mala robiť rozhovor s hercom Tedom Dansonom, no skončila v rozhovore s Piercom, ktorý ju očaril najmä isrkou v očiach, ako priznala pre magazín People.

O niekoľko dní mali prvé rande, na ktoré Keely spomína ako na veľkú romantiku. Nad hlavami im žiaril ohňostroj, Pierce jej hladil ruku a dvojica sa zarozprávala až do tretej rána. Keely pochopila, prečo je tak šarmantným a neodolateľným mužom a priznala, že ženu dokáže skutočne oceniť.

Pierce v rozhovore pre magazín People tiež nešetril slovami chvály na svoju partnerku. „Našiel som v nej perfektnú ženu. Aj keby som hľadal milión krát, nenašiel by som nikoho tak skvelého.“

A post shared by @eef95 on

O sedem rokov neskôr, v roku 2001 sa v Írsku rozhodli spečatiť svoj vzťah sobášom. Vybrali si takmer 800-ročný katolícky kostol Ballintubber Abbey, ktorý pôsobí skutočne čarovne.

Aj keď to nie je v Hollywoode vôbec bežné a u známych osobností sme si zvykli skôr na rozchody a nové manželstvá, tento pár k nim rozhodne nepatrí. Spolu vychovali aj dvoch synov: 21-ročného Dylana a 17-ročného Parisa.

A post shared by Ferhan Duzgoren (@fer_duzgoren) on

Ktovie, v čom tkvie to kúzlo ich vzťahu a aký je recept na šťastné manželstvo. Možno sa tajomstvo ukrýva práve v každodenných maličkostiach, malých vyznaniach, pekných gestách a milých slovách. Tento pár nimi určite nešetrí.

Pierce Brosnan na svojej manželke oceňuje práve jej vášeň a odhodlanie. „Keď sa Keely na mňa pozrie, podlamujú sa mi kolená.“

A post shared by Clarisa Adi Putri (@caprumli) on

Zdá sa, že romantické príbehy nebývajú len v knihách  a filmoch, čo poviete?

Pozri aj: Vyskúšali sme 15 kozmetických tipov a trikov z internetu a zistili sme, ktoré naozaj FUNGUJÚ, a ktoré naopak NEFUNGUJÚ

 Jana, boredpanda.com

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: