MIMORIADNA SPRÁVA: Zomrel známy český spevák Dan Nekonečný

Lucia Mužlová Ešte viac

Foto: pixabay

Informoval o tom denník Blesk. Umelca mali nájsť mŕtveho v jeho dome. “Môžeme potvrdiť, že sme do ulice Na Vrchu na žiadosť Polície Českej republiky v utorok po 11. hodine vyslali koronera k úmrtiu 52-ročného muža,“ uviedla denníku Blesk hovorkyňa pražskej záchranky Jana Poštová.

Pamätať si ho budeme ako skvelého speváka, showmana a zabávača. Najradšej si obliekal farebné kostými a jeho vystúpenia sa vždy niesli v šťastnom a zábavnom duchu. Správu budeme aktualizovať. Česť jeho pamiatke.

AKTUALIZOVANÉ:

Známeho českého speváka Dana Nekonečného našli v utorok bez známok života v jednom z bytov v mestskej časti Praha-Řeporyje. S odvolaním sa na českých záchranárov a políciu o tom informoval spravodajský server Novinky.cz. Príčinu úmrtia zisťujú vyšetrovatelia. Populárny hudobník a tanečník známy svojím extravagantným vystupovaním zomrel vo veku 52 rokov. Informáciu potvrdil na Twitteri starosta časti Řeporyje Pavel Novotný.

“Môžem potvrdiť, že policajti vyrazili k nahlásenému mŕtvemu mužovi. Viac podrobností zatiaľ nemáme, kriminalisti sú na mieste,” uviedla pre Novinky.cz hovorkyňa polície Andrea Zoulová. Informáciu o zásahu pri mŕtvom 52-ročnom mužovi potvrdila pre Novinky.cz aj hovorkyňa záchranárov Jana Poštová. Dan Nekonečný bol známy ako showman a líder českej skupiny Šum svistu. Jeho typickými znakmi boli žltá farba, trblietky, ohňové efekty, široký úsmev a vyhlásenia o “ministerstve rozkoší”. Okrem speváckej kariéry pôsobil aj ako herec. Spoločne s Bolkom Polívkom a Zuzanou Stivínovou si zahral napríklad v komédii Eliška má ráda divočinu.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Blesk.cz (@blesk.cz) on

1
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: